dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. SSO osi?gni?ty!!!!!!!

    jejku ale super dzień.tak się cieszymy,ze szok.mamy dach!!!!!jak patrze na nasz śliczny domek to aż wierzyc się nie chce że stoi przykryty.więcej nic nie pisze,bo mogę same głupoty pisac hehehe jak dobrze wszystko pójdzie to za rok ruszamy z innymi pracami przy domku.już się nie mogę doczekac
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC00165.jpg
Wyświetleń:	110
Rozmiar:	96,2 KB
ID:	85505   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC00168.jpg
Wyświetleń:	108
Rozmiar:	89,4 KB
ID:	85507   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC00171.jpg
Wyświetleń:	103
Rozmiar:	94,7 KB
ID:	85508   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC00162.jpg
Wyświetleń:	96
Rozmiar:	90,7 KB
ID:	85501  
  2. refleksja

    Naszło mnie i przeczytałam dziennik walki z własnymi słabościami. Domek jest, a nawet ma nowych lokatorów: Dyśka (choimka) i Felixa Aslana Imanhotepa czyli kociaka. Ogród zaczyna wyglądać pięknie, kupa roboty w domu jeszcze przed nami ale mam już barierki i inne bariery i mimo, że płacę co miesiąc okropne pieniadze za mój kawałek ziemi to powiem wam nie żałuję. Wszystko jest kwestią ustawienia sobie w życiu i tyle. Idę spać, może jeszcze tu zajrzę - dobrze mi to [psychicznie robi
  3. Kup pan cegłę, czyli nasze budowanie świata

    - 16-11-2011 - 19:19 (Kup pan cegłę, czyli nasze budowanie świata- dziennik budowy)
    16 listopada 2011
    Każdy dzień przynosi coś nowego na placu budowy. Fajnie się ogląda zdjęcia sprzed paru dni- widac jak szybko wszystko posuwa się do przodu )))
    A oto efekty dzisiejszych działań ekipy (Panowie byli w wyraźnie lepszych nastrojach, mimo dosyć ekstremalnych warunków pogodowych- układanie styrodurowych płyt to znacznie przyjemniejsza praca niż murowanie betonowych bloczków)

    ...
  4. stan zero cd

    Murowanie fundamentów trochę trwało.... Głównym wykonawcą był nasz majster, pomocnikiem inwestor i jego tato... bardziej tato ) ściany pomału wykluwały się z ziemi... jak nas nie zalewało i trzeba było zaczynać robotę od mycia ław i czyszczenia bloczków, to tak strasznie grzało, że nie dało się pracować... ale udało się ...
    Majster M. nie spieszył się i nie było mocnych, żeby podkręcić mu śrubkę ale za to ściany fundamentowe wyszły na medal. Wykonawcy naszego ...
  5. stan zero

    28.06 pojawił się Pan Koparkowy. Zgarną humus i zrobił wykopy pod fundamenty i garaż.
    Po 4,5 h zainkasował 450 zł
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCF4410.jpg
Wyświetleń:	1106
Rozmiar:	86,9 KB
ID:	85435

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCF4409.jpg
Wyświetleń:	44
Rozmiar:	73,4 KB
ID:	85436

    Dwa dni później pojawiła się gruszka z betonem. Na ławy domu i garażu poszło 17 m3. Koszt 3900 zł



    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCF4426.jpg
Wyświetleń:	76
Rozmiar:	84,1 KB
ID:	85438 ...

    Updated 16-11-2011 at 18:34 by efka3

    Tagi - katalog słów kluczowych: wykopy, wylewanie ław Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
Strona 1 z 4