dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Postęp prac

    - 16-11-2012 - 21:35 (Budujemy dom dla wroga czyli nasz pierwszy Słodki :))
    Nigdy nie rozumiałam jak ktoś pisał, że kompletnie nie ma czasu ani siły na pisanie na bieżąco... Kajam się i przepraszam, już rozumiem to świetnie
    Ostatni mój post z czerwca...

    Oto podsumowanie i solidna porcja zdjęć. Klinkier się położył, w bólach ale jest. Ocieplenie od zewnątrz zrobione, pierwsza warstwa kleju, druga właśnie się robi. Ekipa fatalna więc pewności nie ma czy zrobimy do końca... Tynk na pewno zostaje na następny rok. W środku ...
  2. prąd

    Zapomniałam napisać, że mamy już prąd, prawdziwy nie budowlany. Czekaliśmy 6,5 miesiąca czyli krótko. Nie było to proste ale udało się. Wybraliśmy taryfę G12W. Zobaczymy jak się będzie spisywać. Od jutra zaczynam spisywać licznik. Od 1 grudnia zacznę grzać wylewkę kabelkami.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMAG0338.jpg
Wyświetleń:	134
Rozmiar:	85,6 KB
ID:	148714  
  3. nowe doświadczenia

    mieszkamy , ale prace wykończeniowe jeszcze trwają
    i co ciekawe sami coraz więcej tych prac wykonujemy - mimo że nie jesteśmy doświadczoną ekipą

    czasem pierwszy czy drugi raz w życiu wykonujemy różne czynności - np terakota w pralni na poddaszu

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20121116454.jpg
Wyświetleń:	356
Rozmiar:	88,0 KB
ID:	148711

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20121116455.jpg
Wyświetleń:	309
Rozmiar:	95,9 KB
ID:	148712
  4. Mieszkamy !!!!!!

    witajcie znowu !
    tym razem po przeprowadzce

    mieszkamy już 2 tydzień , ale dopiero dzisiaj mamy internet i łączność ze Światem !
    znów trochę Wam tutaj pomarudzę !
  5. blat w kuchni na 90 cm

    Chcę zrobić blat w kuchni na wysokości 90 cm. Chodzi mi o to żeby blat był jednocześnie parapetem. Ktoś z Was tak robi?
Strona 1 z 3