dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Od "gwiazd" do Prymulek !!!

    Ściany działowe ukończone co prawda zapomnieli o jednym małym kawałku, ale to nie problem więc domurują :)
    Dzisiaj elektryk zaczął działać :)
    Jego działanie rozpoczęło się od pracy w naszym M, które chyba nie chciało byc gorsze od M jednej z Forumowiczek :wink: :) ( Pozdrwiam Alfredziu :) ) i też się zbuntowało :-?
    Bunt objawił sie pozbawiem prądu górnego oświetlenia w całym mieszkaniu ( na 20 byli umówieni klienci, na nasze szczęscie przybyli ...
  2. domek dla szóstki

    Dzisiaj dwa banki: BZ WBK i GE Money Bank stwierdziły, że udzielą nam kredytu. Światełko w tunelu już widać, ale były to tylko rozmowy przez telefon. Gdy złożymy wniosek i dostaniemy decyzję to uwierzę. Czekamy jeszcze na odpowiedź PKO BP - ma być jutro.
  3. dziennik Żaby

    Dziękuję Wam za bardzo miłe komentarze!!!!
    Nie spodziewałam się, że tyle osób mnie poprze ( wyłamał się tylko jeden osobnik, ale podobno wyjątek potwierdza regułę :wink: )

    Dzisiaj na szczęście nie spotkałam się z panem Porażka, choć przysłał 3 smsy :
    1. "gdzie te dachówki."..( właśnie sędziowałam mecz i nic nie odpowiedziałam)

    2. "gdzie te okna..".( załatwiałam przedłużenie warunków dostawy gazu, więc ...
  4. Babie Lato w Królestwie Pruskim

    133. Rozstania

    Dziś ewidentnie zakończyliśmy pewien etap w naszym życiu, a mianowicie rozstaliśmy się naszym starym firmowym mieszkaniem. Zostało komisyjnie zdane. Odbyło się to dopiero dziś, bo ciągle coś było do zrobienia lub do wyniesienia. Mieszkanie jak mieszkanie - tu problemem były niechciane meble, które w końcu upłynniliśmy, ale jakoś nie jestem finansowo usatysfakcjonowany :cry: . Inna sprawa to oczyszczenie piwnicy i garaży... Kurcze blade - czego ...
  5. Dziennik andrzejki.

    Nareszcie blacha dojechała na budowę :P :P :P
    Nie widziałam co prawda jej jeszcze :( ale już za niązapłaciłam 8)
    Okno dachowe do łazienki tez dojechało 8) tylko, że troche większe niż panowaliśmy :roll: bo 140x78 :-? Mieliśmy wybór zamiast zamówonego 118x78 albo to co wieliśmy albo 118x66 :roll: :roll:

    Oprócz tego ścianki działowe na poddasz są juz skończone 8) I bardzo mi sie wszystko podoba a szczególnie nasza sypialnia bo jest ze ...
Strona 1 z 2