dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Jankowo

    Ależ pracowitą mieliśmy sobotę :D Tata zabezpieczał okna przed zimą, a my usiłowaliśmy zmniejszyć bałagan wokół domu. Uff, na początku nie było wiadomo od czego zacząć, ale po całym dniu pracy dało się zauważyć postępy... to znaczy skrawki folii i plastiku spakowane do 5 ogromnych worków, skrawki blachy na jednej stercie, kawałki drewna i tektura przygotowane do spalenia w piecu, etc. Mogłam popatrzeć sobie jak pracochłonne jest układanie mojej blachodachówki, cały ...
  2. Wombaty2 budują Zgrabny z przedsionkiem :-)

    No i znów drgnęło :)
    Kupiliśmy stal (o dziwo tańsza niż w lipcu :) )
    Pozostałe materiały na ściany nośne i działowe (dla przypomnienia budujemy z betonu komórkowego - obecnie po 10 pln cały i 5 pln połówka),
    zamówiliśmy już materiał na stropy (teriva, mają być gotowe na wiosnę) oraz drewno na więźbę (to ma przyjechać aż ze Słowacji, cena za m3 wynosi 780 pln).

    Poza tym załatwiamy kwestie przyłączenia wody i gazu. W kwestii gazu ...
  3. Dziennik budowy Z14 - okolice Wieliczki

    zakupy dachowe:
    folia na daszek - membrana - 225m2 - 1125zł
    taśma do łatania folii - coroband - 32zł
    taśma do klejenia ze sobą folii - coromix - 161zł

    rynny, uszczelki, gąsiory, wkręty, blacha płaska i inne pierdoły oprócz blachy na dach - 3 515zł

    zostanie do zapłacenia jeszcze tylko blacha dachowa ale to jak wszystko przyjedzie na działkę

    acha i jeszcze zapłacona ekipa (4 800zł) bo już wymurowała wszystko i w ...
  4. Troszke przerobiona Akacja II

    Robia nam dach. Nareszcie. Mam nadzieje ze uda sie przykryc folia w okolicach swiat. Dalismy sobie spokoj z fachowcem od dachu, ktory nie odbieral telefonow od ok. 3 tygodni. Nie mielismy z nim umowy wiec nas olał. Znalezlismy innych fachowcow - drozej biora od metra ale za to bedziemy mieli dach. Fotki zalacze innym razem.
  5. Dziennik Ged'a

    16 grudnia 2007

    Od ostatnich systematycznych zapisów w dzienniku minęło ponad 2 tygodnie. Dachowcy pracują... w zasadzie pracuje jeden, a dwóch to pomocnicy. Szkoda mi opisywać jak to wygląda, generalnie on robi, ja kombinuję co robi źle, on poprawia. Na początku się złości, ale potem przyznaje mi rację. Lista poprawek jest długa ... może za miesiąc skończą ... w umowie termin - koniec listopada 2007, w praktyce wydaje mi się że powinni skończyć w lutym 2008. ...
Strona 1 z 7