dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik Anpiego

    16 grudnia 2006

    Od kilku dni walczę z reflektorem halogenowym nad wejściem. Najpierw spalił się żarnik. Wymieniłem. Potem czujnik ruchu zaczął głupieć - włączał się bez powodu, a reflektor zamiast 40 sekund palił się całą noc :evil: Próby regulacji nic nie dawały. Dzisiaj się wkurzyłem i kupiłem w kastroramie nowy reflektor za całe 40 zł :x i grabiejącymi rękami zamontowałem (była temp. w okolicy zera). No i co? Działał ładnie, ale jak już wyjeżdżałem ...
  2. Marzenia o własnym... podwórku

    Sytuacja jest taka, że majster nie będzie izolował w tym roku, bo szkoda jego roboty i mojej kasy. Najgorsze zrobione, fundament jest, a zaizolujemy w lato, na sucho. Podpisaliśmy w końcu umowę na 19 tysiączków z chudziakiem i dachem w deskowaniu i kryciem papą. Myśle że to bardzo dobrze. Kręcił nosem na zasypywanie fundamentów, że nie będzie taczkował, ale powiedziałem że koparka wrzuci do środka, to powiedział że poświęci dzień i uwibruje to co wrzucą. Zresztą woda w ...
  3. Od kwietnia do ... zimy (a może jesieni?)

    GRUNT TO GRUNTOWNE GRUNTOWANIE...
    Czas najwyższy zdać relację z poczynań ostatnich dni, bo mi znowu zaległości rosną.
    Jak już wspomniałam, dyżurna od spraw dziecięcych i domowych była przez kilka dni kolejna babcia. Andrzej pracował, ale ja mogłam od środy popracować na budowie nie narażając się na rozdwojenie jaźni, zeza rozbieżnego i ciężką nerwicę.
    W środę nie miałam zbyt wiele czasu na budowlane wyczyny, bo trzeba było jechać do banku po pieniążki. ...
  4. Dzienniczek Ewy i Zygmora

    Ostatnia odpowiedź ze starostwa po rozmowie w środę 13 grudnia, ustaliliśmy termin prawdopodobnego uprawomocnienia, potrzebne jest jeszcze stanowisko starosty i najprawdopodobniej w poniedziałek 18 grudnia przyłożą nam na pozwoleniu tą upragnioną pieczątkę uprawomacniającą...
  5. Dziennik Robina

    sobota, 16.12.2006
    data symboliczna, do wczoraj murarze mieli skończyć swoją robote i... skończyli.
    Dzis powinien się zacząć nowy etap w naszej "wędrówce ludów", zaczynamy kryć dach. Powinien, ale zacznie się chyba dopiero najwcześniej w poniedziałek, sa problemy z drewnem na łaty i kontrłaty. Znalazłem wprawdzie źródło- ale dość drogo- 1,60 za mb łaty, podczas gdy w innym tartaku cena wynosiła 1,20 za mb. Problem w tym, że zapasy drewna skurczyły ...
Strona 1 z 4