dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. W górę SZKIELETORA

    Tuż po nowym roku zadzwonił wykonawca, "Czy możemy wcześniej wejść na plac budowy?". Miał rozpocząć 1-03-2012, rozpoczyna faktycznie 18-01-2012. Tak więc rozpoczynamy kolejny etap budowy.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20120119.jpg
Wyświetleń:	126
Rozmiar:	95,3 KB
ID:	98961  
  2. Oczekiwanie

    No tak. Wiadomo, jak dobrze idzie, to musi coś się popsuć. Czekamy na dachówkę i okna, przymusowa przerwa około tygodnia, może trochę więcej. Zresztą pogoda w tym tygodniu i tak nie pozwoli na roboty dachowe, może wyjdzie na dobre.
  3. pierwsza zalamka: montaż rolet :/

    No właśnie, jak w tytule.. Chcemy zamontować okna w strefie ocieplenia, tak zwany montaż JBD. Problem jest taki, że nie da się w tym montażu zrobić rolet zewnetrznych podtynkowych. Z tego co zrozumiałam od przedstawiciela firmy Schuco, to jedynie można zrobić rolety natynkowe, czyli z widoczną kasetą na murze :/
    No i nie wiemy co zrobić, bo nie podobają nam się puszki z roletami na murze.. Dziwi mnie to, że wymyslaja super nowoczesny i ulepszony montaż za który się doplaca, ...
  4. Start

    Witam wszystkich forumowiczów.
    Przyszła i na mnie pora.

    Od niedawna śledzę wpisy na forum i zaczynam się wszystkiego uczyć. Nie ukrywam, że jestem przerażony ilością wiedzy której w związku z budową trzeba przyswoić. Mam wrażenie, że nie wiem nic

    Dzisiaj otrzymałem od mojego projektanta projekt z adaptacją, na którego podstawie jutro zostanie złożony wniosek o wydanie pozwolenia na budowę. W maju planuję rozpoczęcie prac. ...

    Updated 16-02-2012 at 20:18 by ted2

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  5. ABB Swing - pstryki-elektryki

    Ktoś widział je na żywo? może akurat gdzieś w Krakowie?

Strona 1 z 3