dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Mazurska chałupa komtura

    Ile wody do chałupy wpłynie, tyle samo musi i wypłynąć. Trzeba było pomyśleć o odprowadzeniu choć części tego, co miało przez chromowany kran sterczacy ze ściany wypłynąć. Przygotowany był stary zlewozmywak i jakiś blat, ale co zrobić z wodą ze zlewozmywaka? Najlogiczniej wyprowadzić poza obrę domu. Kanalizacja ma być w jakiejś nieokreślonej, dalekiej przyszłości. Jedyne rozwiązanie to szambo, ale czasu było mało należało doraźnie rozwiązać powstały problem. ...
  2. Wymarzony domek?!

    Może nie będę za bardzo liczyć na kumulację :-? zaczął się z jednej strony najfajniejszy etap czyli wybieranie i kupowanie kafelek , wyposażenia łazienki i kuchni, wspomniane wcześniej schody; z drugiej zaś strony jest to etap strraszny bo jakby nie liczyć zaczyna brakować kasy. Mamy nadzieję wytargować jakieś rabaty, ale jeśli nawet to nie będą zbyt duże, nie ma się co łudzić. Powoli myślenie czy z czegoś zrezygnować na rzecz czegoś tańszego zaczyna się przeradzać ...
  3. Dom Hanci i Adasia w Światełku

    No to choć kilka słów dopiszę, zeby nie wyglądało, że zima chęci do budowy zmroziła. Wreszcie finalne wędrówki po sklepach hydraulicznych, elektrycznych i ......... hurtowniach z materiałami ceramicznymi!!!!! Czyli - uwaga uwaga...... już za chwileczkę już za momencik nasza budowa zacznie się kręcić!!!! Biała Pani przypuszcza ostatnie złośliwe ataki, ale jej panowanie niedługo się zakończy.A wtedy w pełni przygotowani, zwarci i gotowi zaczniemy jak burza!!!! Pan od drzwi ...
  4. Początek

    Ja tu gadu-gadu, dyrdu-dyrdu.....a mnie się zrobił w międzyczsie
    STAN SUROWY ZAMKNIĘTY!!!!!
    :P :P :P :P :P :P :P :P :P


    Koszty owego zamknięcia to:
    :wink: OKNA.........................25 500 PLN
    :wink: DRZWI........................ 3 985.69 PLN
    :wink: BRAMA GARAŻOWA......2 856.90 PLN

    Całkowity koszt stanu surowego zamkniętego......168 986.59 PLN
    Bagatela.... :wink: :wink: :o
    Dla przypomnienia ...
  5. Praktyczny dziennik WIELKIEJ teoretyczki.

    Ale mam dziś dzień!!! :evil:
    Listonosz w końcu (o 16.30) zapukał ale zamiast projektu w wersji podstawowej dostarczył nam odbicie lustrzane naszego projektu!!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
    Jutro dzwonię do Muratora i będę wyjaśniać... Ale tak czy siak to kolejne parę dni w plecy!! :evil: Bo tej lustrzanki to my wcale nie chcemy!!!! :evil:
    A przed chwilą wypocony pięknie opis całego zdarzenia, po naciśnięciu czegoś tam - i owszem że przeze mnie, ...
Strona 1 z 3