dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dworek by Sajdak - spełniamy nasze marzenia!

    no nareszcie temat kominka zakończony!kominkowcy kamień zaimpregnowali i przykleili gzyms do sufitu :wink: ja niestety efektu końcowego jeszcze nie widziałam,ale Mąż stwierdził,że ten gzyms jest zupełnie niepotrzebny.Okaże się jutro,czy miał rację .W najgorszym przypadku będe go odklejać.Jutro,ponieważ mam wolny dzień,mam zamiar kolejny raz wybrać się do Łodzi w poszukiwaniu gresu na podłogę.Pani z salonu wykonała do mnie telefon ,że dojechał 2 gatunek płytek ,do których ...
  2. dom pod mahoniowcem marzenie w toku

    [img]http://www.archon.pl/projekt_domu/dom_pod_mahoniowcem/m478f30bc7b052,2273]dom pod mahoniowcem [img] :D
  3. Dziennik Ged'a

    Poniedziałek
    Pospawałem normalnego czyszczaka (to co dostałem od firmy nie nadawało się do niczego).
    Wyczyściłem kocioł (prawie trzy tygodnie bez jakiegokolwiek czyszczenia).
    Podniosłem pompę głębinową o 3m (zamuliła się i nie dawała ciśnienia).
    Kopiłem 330 kg miału po 390zł w 6 workach (gdy wychodzimy z domu na dłużej nie ma komu dokładać drewna).
    Zapuściłem kocioł na miał (zobaczymy jak się zachowa oprogramowanie).
  4. Wombaty2 budują Zgrabny z przedsionkiem :-)

    W sobotę kupiliśmy lustro do łazienki (jakby co dziś jest poniedziałek :-) ). Zamawialiśmy na wymiar u szklarza. Cena taka sama jak w supermarkecie, co może rozwiać rozterki tych, co próbują zaoszczędzić. Zaleta taka, że tu jest konkretny wymiar, termin realizacji - z dnia na dzień.

    Wnętrza prawie wygłaskane gipsem. Poddasze dotarte, a parter wymaga jeszcze małych uzupełnień. Na klatce schodowej pojawiła się już pierwsza warstwa farby.
    Łazienka już w ...
  5. Azaliówka (dylematy wyboru)

    Mezus Moj Kochany projet wybrany przez zonke do obejrzenia dostal i zaakceptowal. Dobry Chlop! :)

    Bylam w weekend na Bud-Gryfie, to nasz targi budowlane wiosenne. I znalazlam cos, co mi sie bardzo podoba - po wizycie na stroce produktu sie dowiedzialam, ze dostalo glowna nagroe na tychze targach :)

    http://www.hotblok.pl

    One sa lekutkie takie, ze sama moglabym je uklada (bralam w lapki) i skladaja sie jak klocki lego. Bardzo, bardzo fajna rzecz. Mysle ...
Strona 1 z 20