dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Zaczynam wydawa? pieni?dze, a w?a?ciwie ju? wyda?em par? z?.

  2. Dziennik budowy Spartakusa

    Nareszcie coś się ruszyło. Wczoraj tata zapłacił za bloczki betonowe, a dziś dokonał przedpłaty na beton komórkowy.

    Bloczki betonowe M6 38*24*12 2850 szt. za 5.842,50 zł.
    Beton komórkowy grubość 36 1275 szt. za 10.263,75 zł.
    30 1092 szt. za 7.316,40 zł.
    18 310 szt. za 1.277,20 zł
    12 440 szt. za 1.179,20 zł. ...
  3. Praktyczny dziennik AgnesK

    Przed chwilą rozmawiałam z przyszłą panią sąsiadką... Coś czuję, że chyba będzie chciła robić studnię głębinową.. Zobaczymy, jutro ma dać nam odpowiedź. Cholerka, szkoda by było, bo zawsze to 1.500 zł w kieszeni by zostało....

    A oto wycena na przyłącze wodne:
    800 - Geodeta, badanie zagęszczenia gruntu, zajęcie pasa drogowego, organizacja ruchu
    80 - mb przyłącza (rura, wykop, taśma, piach, rura osłonowa, asfaltowanie drogi, trójnik, nawiertka, ...
  4. Praktyczny dziennik AgnesK

    W obecnym tygodniu mąż kochany wziął tydzień urlopu, aby pozałatwiać wszystkie bieżące sprawy budowlane.
    W sobotę, 13.03, umówił się z facetami od przyłącza wodnego. Wczoraj panowie podali dokładną wycenę, ale o tym później.
    Nasza przyszła sąsiadka zaproponowała nam, a właściwie zapytała się, czy nie mielibyśmy nic przeciw temu, żeby przez naszą działkę szła rura wodna i dla niej. Ponieważ jesteśmy ludźmi niekonfliktowymi a i sąsiadka bardzo sympatyczna ...
  5. Wielka ucieczka Sary - dziennik

    16.03

    Wczoraj wzięłam dzień wolny i pojechaliśmy z mężem na naszą działkę, żeby umówić murarza. Murarz zgodził się postawić nam dom za 8.000 zł. Chyba chce mało? Zorientowalismy sie ile weźmie firma za podłączenie c.u.w z materiałem, piecem, grzejnikami i za robociznę (6.000). Nie wiem dużo to czy mało? Dekarz za dach chce 10.000zl (wielkość dachu około 200m2). Taka cena wyszła nam z kosztorysów internetowych.
    Zwiedzanie chyba się skończyło ...
Strona 1 z 3