dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. dziennik A&J&F

    Wielki Piątek nabrał dla nas nowego znaczenia- tego dnia zalany został nasz strop,ale zanim to się wydarzyło, to mięliśmy okazję oglądać piękne niebo (z księżycem w tle dla uważnych) z garażu:


    Święta minęły szybko i spełniły swoją funkcję przerwy technologicznej na związanie betonu na stropie :wink:
    już we wtorek wróciła ekipa i zaczęli stawiać ścianę kolankową- dwa pustaki wyżej niż ...
  2. Wolnoć Tomku w swoim domku

    dzisiaj spotkałem się z p.Architekt
    uzgodniliśmy projekt inst. elektrycznej, za dwa tyg. spotkanie z prezentacją dwóch wariantów wizualizacyjnych
    wykonawca kończy poprawki - jutro ma być już zrobione, jak również tymczasowe drzwi do domu


    tak ku pamięci :
    piątek spotkanie z gaspolem, spotkanie z wykonawcą przesunięte na sobotę (wpadło mi spotkanie, któe nie skończy się przed 18.00)

    - sobota :
    instalacja alarmu ...
  3. DZIENNIK BUDOWY EMILII & MARCINA. NASZA BELLA.

    Stało sie tak jak przewidywał harmonogram prac, przyjechała gruszka z pompka i ... do dzieła. Panowie sie spisali i juz dzis prawie skrecili caly szalunek :D


    Dodatkowo ławy w katach zostały doszalowane i systematycznie wraz ze wzrostem scian, beda zalewane betonem aby stworzyc piekne przypory w rogach domku(bedzie gdzie polozyc klinkier :P)
  4. OLIWKA_domek na Chmielnej

    W górnej łazience a dokładnie w pralni pojawiły się pierwsze kafle. Ładnie wyglądają juz teraz, a bedzie jeszcze ładniej z fugą i podłogą. Mam nadzieję, bo ten układ to moja radosna twórczość :)



  5. Za rogatym płotem w prawo - M18 "Za miastem"

    ONA.

    Mój Mąż to anioł!
    Podziwiam go ze wszech miar i po stopach powinnam całować że wziął na siebie caluteńki ciężar tych kredytów-srytów.

    Nie cierpię już tych z Nordea.......a może to jakiś znak? Może powinniśmy brać ten z Lucasa?

    Aj.......zostawiam to Miśkowi mojemu. Jemu ufam jak nikomu.


    A na działce nasadziliśmy cudeniek:
    - 2 x róża pnąca, czerwona - na froncie domku ogrodowego
    ...
Strona 1 z 16