dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik Whisperów

    Z samego rana pojechaliśmy do firmy z pokryciami dachowymi (pozdrowienia dla Statka). Pooglądaliśmy ciutkę i czekamy na wycenę.
    Potem wpadliśmy na budowę do Martki. Jej Krzemyk rośnie w oczach, czego przykład znajduje się poniżej.



    Martka z Luśką obchodziły Krzemyka z każdej możliwej strony, a ekipa murowała zawzięcie :)

    Potem na naszą budowę. Przywitał nas całkiem ...
  2. Dziennik Maksia

    Nareszcie…
    16 kwiecień 2005


    Ponieważ przed tygodniem nie bardzo udało mi się rozpocząć tegoroczny sezon budowlany, zatem dziś o godzinie ósmej rano, wsiadłem w zapakowany samochód i ruszyłem na budowę. Po drodze miałem w planach zajrzeć do kilku hurtowni i kupić kilka drobiazgów niezbędnych do planowanych na dziś prac, jak również do zbliżającego się coraz większymi krokami ocieplania budynku. Na pierwszy ogień poszła hurtownia elektryczna, do kupienia ...
  3. Dziennik Whisperów

    16 kwietnia 2005
    Dziś minęły dwa tygodnie, jak na naszej Działce pojawiła się Ekipa. W ciągu tych dwóch tygodni Działka przekształciła sie w Plac Budowy, z którego z kolei wyewoluował Dom. Dom nie jest jeszcze domem w pełnym tego słowa znaczeniu, nie ma na przykład dachu, drzwi, Jotula, sznurów na suszące się skarpetki, komputera, prysznica, żelazka i tych wszystkich innych rzeczy, które stanowią że miejsce na ziemi można nazwać domem. Ma zaczątki - ściany, fundamenty, dziury ...
  4. Dziennik budowy inżyniera Mamonia

    Witam po bardzo długiej przerwie!

    Przez ponad 3 miesiące nie prowadziłem dziennika, który w tym czasie spadł aż na 4 stronę, a dokładnie na 191 miejsce. Powodem była oczywiście przerwa zimowa. Prawdę mówiąc nie wyglądała ona całkiem typowo, bo prace trwały u mnie do połowy stycznia, podczas gdy na "szanujących się" budowach już w listopadzie, a najdalej w grudniu nikt nie pracował.
    Tymczasem ja (a właściwie dekarze) pokrycie dachu skończyłem ...
  5. Aga i Jacek69 Nasz DOM(ek)

    Czy ja pisałem coś o odtykaniu zatkanych rzeczy????? Chyba mnie pogięło :-?

    Napisałem też , że mamy tę ch...ną mapkę????
    No to ja Wam coś teraz powiem o tejże mapce ..... a dokładniej o jej autorze! I nie będzie to laurka ....

    Żona moja nieoceniona, zwolniła się z pracy aby zdążyć odebrać od tego .... jegomościa gotową mapkę. Nie wspomnę tu o 2 tygoniowym opóźnieniu, oj wcale mnawet nie poruszę tego tematu ....

    ...
Strona 1 z 3