dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Jak Marta i Blazej dom budowali

  2. Dziennik Ged'a

    Szef wykonawców dostał ultimatum, albo robią, albo do widzenia. Mija czwarty tydzień gdy na mojej budowie mają hotel, a robią gdzieś indziej. Tragiczne, żenujące - brak po prostu słów, niestety, nie ma na to rady, trzeba się czasem zeszmacić aby osiągnąć cel. Wczoraj dwóch z sześciu ocieplało górny narożnik trumny. Dzisiaj majster i dwóch całkiem nowych cieśli pracowali nad konstrukcją dachu, jeden ścinał zbyt wysokie narożnice, pozostali docięli górne krokwie na długich ...
  3. Pod górkę, czyli dziennik Anisi

    Pomyślałam sobie, że najwyższy czas przypomnieć o sobie. Wkleić jakieś nowe fotki. Przyszła wiosna. Właściwie to już sobie poszła, ale rano jeszcze była. Wreszcie wywieźliśmy prawie 20 metrów sześciennych gruzu. A zdjęciowo kicha. Nie pochwalę się niczym. Komputer po liftingu i program do wgrywania zdjęć poleciał w kosmos. I trzeba go znowu zainstalować. A ja nie pamiętam gdzie jest płyta. :roll:
    Tymczasem zamiast kupować drzewka i kwiatki na działkę, to ja muszę ...
  4. Rodo 5 - Oli i Krzyśka

    Dzisiaj dzien dla nas specjalny, więc obchodzimy go przy kieliszku czegoś mocniejszego.

    Pijemy za to co za nami i za to co przed nami. A przed nami jeszcze długa droga :) Obchodzimy rocznicę ślubu nr 3 :)
  5. Dziennik z budowy domu Karmina

Strona 1 z 13