dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. A jednak słoneczko ...dziennik Sylvii

    a teraz zdjecie mojej dizałki:

    ta kępka brzózek to jest do ścięcia niestety ale...
    wszystko co po prawej to nasze (no prawie wszystko)


    a tu ja z córcią stoimy we wjeździe...
    działka jest z tyłku i lekko z ukosa za nami...
  2. Funio-Misio-Chatka

    Właśnie jestem po lekturze dziennika inż. Mamonia i postanowiłam, że muszę sprzedać nasz niewybudowany jeszcze dom.

    Niestety z całą pewnością nie będziemy w nim szczęśliwi, bo:

    - nie wmurowaliśmy w fundamenty pieniażka,
    - nie nasiklaliśmy na fundamenty,
    - nie zatopiliśmy aktu erekcyjnego.

    NO WIĘC CZY KTOŚ KUPI DOMEK BEZ MAGICZNYCH ARTEFAKTÓW, W KTÓRYM ABSOLUTNIE NIE MA SZANS NA SZCZĘŚCIE :cry:
  3. Dziennik budowy inżyniera Mamonia

    Czas wykańczania (się) ...

    Miałem w kwietniu precyzyjny harmonogram prac, z którego wynikało, że główne uderzenie nastąpi w maju. Przygrywką był elektryk, który miał zrobić instalację od 25 kwietnia. Po nim od 4 maja okna i drzwi zewnętrzne oraz tynki gipsowe (wszystko razem jednego dnia). Okna i drzwi chciałem jak najszybciej po instalacji elektrycznej aby mi nie ukradli kabli ze ścian. Z kolei aby nie ukradli okien chciałem je jak najszybciej otynkować od wewnątrz. ...
  4. Ogrodowe i wykończeniowe perypetie Ani i Bartka

    Wszystko powoli idzie do przodu.

    Bartek w sobotę pomalował trzeci raz mniejszy pokój i położył w nim deski. Okazało się, że klicki Barlinka wcale nie są łatwiejsze do układania niz deski klejowe. Cały pokój i tak zajął mu 3 godziny, ale ogólnie stwierdził, że nie ma zanaczenia dla wygody układania czy to klick czy klej.

    Ja poszalałam w gabinecie (który chyba niedługo będzie naszą sypialnią). W dwa duże wory budowlanew powrzucałam zbędne ...
  5. Tam, gdzie mieszkać będzie jane

    Klamka zapadła, projekt zamówiony:
    http://www.dobredomy.pl/?id_project=...age=4&lustro=1

    Został wybrany ok. rok temu. Później oglądaliśmy inne, wybieraliśmy inne, poczym wracaliśmy do Andromedy. Kilka takich kółeczek zatoczylismy, ale ostatecznie wielkość działki zadecydowała.
    Andromeda ma wszystko czego szukaliśmy:
    - zadaszony taras
    - spiżarnię przy kuchni
    - podwójny garaż
    - pomieszczenie gospodarcze
    ...
Strona 2 z 3