dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Emanuela II Tadka, Beaty, Wiktorii i Kasi - dziennik budowy

    16 maja 2005
    Niestety dzisiaj nie pojechaliśmy na naszą działkę i to co dzieje się na budowie wiemy tylko z rozmów telefonicznych z głównym wykonawcą. Tak więc dzisiaj mieli skończyć ściany parteru, a w zasadzie wewnętrzną ścianę nośną i mieli wymurować komin. Ile się udało zrealizować tego nie wiem. Zobaczymy jutro, jak pojedziemy na "inspekcję". Poza tym jutro ma być wycena zbrojenia na wieniec i strop. W środę ma to wszystko być już na budowie, tak ...
  2. D07- dziennik rzeka Ori_noko

    Podbitka prawie że na końcówce, :) schody do tarasu zrobione , ale tynki nie ruszone. :( Czekamy na słoneczne dwa dni. Przeglądam serwisy meto .
    Dziś panowie zbroili i zalewali schody w trakcie pracy zadzierali głowy obserwując pogodę . Chmurzyło się konsekwentnie. Jak odjechali , słoneczko radośnie rechocząc wyszło zza sinej zasłony nieba i towarzyszko nam do późnych godzin. 8) Mogli w tym czasie zrobić szczyty domu, chyba że w nocy będzie siąpić. .. ...
  3. Redwald prowadzi dziennik.

    Dziś zaczeliśmy stawiać ściany. Ech życie, jak pięknie się mury pną do góry. Jutro będzie większa ekipa.
  4. Dziennik Martki

    Moi panowie cośsienie spisują.
    Dziś zbudowali może 1,5 metra komina, może docięli jakieśdrewno na więźbę, ale jest tego niewiele.

    Przyznam, że nawet sie ucieszyłam, bo dostawa dachówki ciut się opóźni i akurat się wyrobią do piątku.
    Zadzwoniłam do MS, czy na pewno piątek starczy - MS jest teraz na budowie w Otwocku, więc u mnie bywa rzadziej i stąd pewnie robota idzie baaardzo spokojnie.
    No i MS: Jak to na piątek, jak to tylko komin? jutro ...
  5. dziennik Żaby

    Witam wszystkich na forum, a zwłaszcza tych, którzy radzili mi co zrobić w sprawie zuchwałego sąsiada. Na razie plan jest następujący: jutro umówieni jesteśmy z geodetą, który wytyczał nasz dom i razem udajemy się do sąsiada. Krótko przedstawiamy problem i czekamy na jego reakcję. Jeżeli stwierdzi, że to niemożliwe :o , wtedy do akcji przechodzi geodeta i podpierając się dokumentacją, udowadnia mu, że jest w błędzie. Następnie żądamy przesunięcia siatki we właściwe ...
Strona 1 z 3