dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik Marty i Dawida (CODZIENNY)

    fotki z 15.05.2007r

    Domek z zewnatrz:



    Zaszalowane i zabetonowane slupki ganku:



    Kominki wentylacyjne w kuchni:



    Strop:

    ...
  2. Dziennik Kasi i Bartka

    Czas uaktualnić dziennik...

    Jak do tej pory cały czas zbroimy strop. Zazbrojone są jużna szczęście schody i podciągi. Tak właściwie to zbrojenie robiąKasia, jej siostra no i oczywiście teść, bo ja niestety siedzę w pracy. Niestety nie mam urlopu już.

    Poza tym mam już wycenę od 3 firm okiennych. Pierwsza firma to Oknoplast Kraków. Wycena za wszystkie okna z okuciamy antywyłamaniowymi bez szyb P4 z i z montażem - 15000 zł.

    Oferta innej ...
  3. Vis a Vis C126 - budujemy z Keramzyt Projekt

    Pokonała nas pogoda :( Rano mocno lało i trzeba było odwołać zalewanie. Pompa do betonu, która już była na placu, musiała odjechać, z trudem wygrzebując się z błota.

    Kiedy następne podejście? - Znów liczymy na szybką rezerwację betonu przez pana Jarka. Pogoda na następnych kilka dni zapowiada się OK.
  4. Marzenia o własnym... podwórku

    Dziś ulewa do południa więc na budowie przestój, ale wczoraj... zaczęły rosnąć ściany!!! :D Ale radocha, fajne uczucie. Fotki robione dziś przed 7 rano. Ciężko było w łóżku leżeć, gdy kawałek domu zbudowali... więc śmignąłem z rana kontrolnie na budowę z aparatem i... miarką. Majster pomylił się na drzwiach frontowych (zostawił otwór 100 zamiast 110), ale nie będę protestował bo drzwi 100 trudniej dostać, są droższe i jakieś takie za szeeeerooooooookie. Szkoda ...
  5. Dziennik "Zero Energii" J&J

Strona 1 z 10