dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Podbitka i tynkowanie

    Podbitka zewnętrzna niemal skończona (zostały tylko minimalne poprawki). A dzisiaj chłopaki tynkują elewację. Przypomnę: tynk silikonowy Caparol. Jutro będą fotki (jak się uda).
  2. Brotje BBK 22D

    Cytat Napisał D-fens Zobacz post
    Witam. Nowicjusz forum się kłania.
    Używam od 4 miesięcy w/w kociołka i niestety nie odbywało się bez problemów - 99% z winy instalatora ale nie ten temat chciałem poruszyć.
    Z temepraturą mam pewien problem. Piec stoi w miejscu, gdzie nie potrzebuję ogrzewania - oddzielne pomieszczenie jedynie na potrzeby pieca. W pokoju mam regulator RGT. Temperatura, która mnie interesuje to powiedzmy 22st (dziecko w domu). Niestety aby uzyskać taką temperaturę na sterowniku muszę
    ...
  3. Ale syf

    a to PSIKUS - ktoś przeniósł większość danych z FORUM DZIENNIKÓW BUDOWY DO BLOGA - ale jaja - szkoda żę to wszystko się dzieje poza naszą zgodą - i dlaczego wszystko nie zostało przeniesione???????????
  4. Dziennik wyka?czania Analieny

    Nie wiem czy prawidłowo zaczynam dziennik, dużo zmian na forum ostatnio....

    Jakoś dłuuugo dojrzewałam do własnego dziennika - budowa zakończona, teraz etap wykańczania (jak to ktoś kiedyś napisał "domu i siebie" ). Ochota jednak przewyższyła obawy, no i jestem i piszę.
  5. Ciekawy C118 - historia - 100 pomys?ów

    Myślę o niektórych rozwiązaniach ekologicznych - no i korzyściach finansowych z tego wynikających.
    Przydomowa oczyszczalnia ścieków - jest (dzięki dotacji finansowej z gminy 3,5 tyś + nasze 3,5 tyś)
    Zestaw kolektorów solarnych - brak - koszt ok 15 tyś zł
    Przydomowa turbina wiatrowa - brak - koszt ok 15 tyś zł
    Niestety te dwa projekty oczekują na ruch ze strony gminy i kolejne dotacje, bo w budżecie tych tysięcy coraz miej.
    No cóż, jak mówią ...
Strona 2 z 4