dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. W-27.12a z wykuszem

    16.06.2007 Sobota - Po skończonej pracy górali malowaliśmy z małżonka podbitke na dach; a oto krótki fotoreportaż

    !!!! WYLUZOWANY GÓRAL !!!! :


    Efekt dzisiejszej pracy:







    Zrzutka na ...
  2. Dziennik RobSto

    No ładnie - 3 tygodnie bez pisania :-?

    To nie znaczy że nic się nie działo. Wręcz przeciwnie :wink:

    Jak poniżej widać, mamy zrobiony dach i wstawione okienka i drzwi. Niestety - to może brzmi śmiesznie - choć mnie już nie bawi - ale chyba szybciej zbuduję ten dom niż doczekam się na bramę garażową (zamówiona 2,5 m-ca temu - miała być 2 m-ce temu :o )

    Elektrycy kończą kabelki, a od 2 dni działają tynkarze, depcząc po piętach ...
  3. Dziennik mag - Irysek.

    No i jest maly problem z centralnym, a wlasciwie to z piecem, bo czas oczekiwania na piec to 3 tygodnie :evil: . No ale innego wyjscia nie ma tylko musimy czekac (tydzien juz prawie minal)

    No i teraz duzy i to powazny problem!! Widzialam sie z murarzem w sprawie tynkow zewnetrznych i okazalo sie, ze mam za malo wystawione parapety zewnetrzne :cry: . Parapety wystaja rowne 4 cm, na to przyjdzie tynk + tynk ozdobny co daje razem 2,5 cm no i zostanie tylko 1,5 cm wystawionego parapetu ...
  4. Dom z patyków - dziennik a_gnieszki

    Dzisiaj panowie budowniczy zrobili nam niespodziankę :D :

    [img]http://img112.imageshack.us/img112/5489/1wiechaqq4.jpg[/img]

    Zdaje się, ze coś sugerują :roll: :lol: Wypada zawieźć im flaszkę? Chyba zawieziemy... Oby nie oznaczało to dnia w plecy :wink:

    Trzeba przyznać, że naprawdę się starają, pierwszy raz od początku pracowali dziś przy sobocie. Pokryli pięknie papą cały dach i prawie dwie ściany obłożyli styropianem o grubości ...
  5. I ciągle pod górę-dziennik

    Juz wchodza dekarze.Mowia ,ze to wielkie daszysko pokryja w ciagu tygodnia.Zobaczymy.A ja walcze z gleba ubita na kamien.Okoliczni rolnicy nie chca tego orac twierdzac,ze na tym klepisku lemiesze polamia.Kaza czekac na opady i dopiero z robota moga wejsc.Czekam ale trace cierpliwosc bo moje roslinki juz wymagaja posadzenia.
    Teren uprzatniety
Strona 3 z 8