dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Havenowe Krzysia budowanie

    Chodz, opowiem Ci bajeczke...

    Dawno, dawno temu, dokladnie 25.06.1985, zostalam dumna posiadaczka ziemska. W akcie notarialnym widnieje zapis, ze 'zobowiazuje sie rozpoczac budowe w ciagu trzech lat od dnia dzisiejszego'. Jesli to nie nastapi, Panstwo przejmie kontrole nad dzialka. Tak, tak, Wielki Brat czuwal! Nie musze chyba dodawac, ze jako osoba bardzo maloletnia ;) nie bylam wtedy zainteresowana budowa. Niemniej jednak stanowilam dobra partie i kilkanascie lat pozniej zjawil ...
  2. C164 "dom za miedzą" BARTOLINKI i GONZO93

    no i doopa blada :(, mistrzostwa, mistrzostwa i po mistrzostwach :evil: .

    Na budowie cisza, chłopaki mieli przyjechać dziś wieczorem, hmm, czemu ja nic o tym nie wiedziałam?
    Przywieźliśmy im zimne piwko pod grilla i na mecz, a tak będą mieli ciepłe; a zresztą po oszałamiającym wyniku naszych, nawet ciepłe pójdzie przełknąć.
    Mam tylko nadzieję, że świadomość klęski nie odbije się jutro znacząco na ich formie murarskiej :-?.

    Szambo ...
  3. Faworyt - Magdy i Tomka

    Ocieplamy!
    Ruszyło ocieplanie! 7 budowlańców idzie jak burza - oto efekty ich jednodniowej pracy:




    Płytkarze na razie nie wrócili, ich telefon milczy... może w połowie tygodnia się odezwą - pewnie ...
  4. MILA w okolicach Poznania

    Wszystko jak do tej pory odbywało się bez większych trudności.

    Przed chwilą jednak oglądałem sobie obrazki z Horyzontu i dyskutowaliśmy z żoną jak będzie wyglądał ten słup. KB i Wykonawca sugerują, że powinien być taki sam klinkier jak na kominach a my obawiamy się, czy nie będzie się za bardzo odcinał od jasnej elewacji.

    Ale nie o tym. Oglądam te obrazki i nagle rzuca mi się w oczy, że przecież słup wcale nie dochodzi do dachu ale coś tam ...
  5. Dom w wiesiołkach

    Poszukuję drzwi zewnętrznych, mają być ładne i solidne, z naświetlami, najlepiej drewniane, i żebym nie zbankrutowała przy ich zakupie ;)

    Mój problem polega tym, że podobają mi się drzwi Cmykowe i wszystkie z nimi porównuję. I niestety nie wypadają na tej próbie dobrze...

    Jeżeli chodzi o drzwi wewnętrzne to podobają mi się DRE Stylius, niestety (a może "stety" dla kieszeni) są robione z płyty... Poglądowo wkleję żeby zdjęcia "czcigodni ...
Strona 1 z 14