dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik Budowlanej Jones

    Siedem mgnień wiosny – cz. II

    cyk, cyk,cyk, Miejscowy na cyku poleciał nieść wieść w wieś.

    A my:

    Hej, widły w dłoń, słomę w juki i wywalać ją w troki!
     Hajda na strop! Okażemy się godni tej wiochy!


    Kiedy Elyta skończyła, PGR był już na poziomie. Salonu. Czas wywalać z niego las.

    Hej, siekiery w dłoń...!*

    cyk, cyk, cyk... ciurkała woda , bo takie z nas Carringtony, że basenu się dorobiliśmy. ...
  2. NIE "CODZIENNY" 117al Kasi~Michała~Mateusza~Ma rtyn

    Miał być sierpień, a tutaj taka niespodzianka!!! Mamy wodę na działce ;) Panowie "studniarze" zakończyli wcześniej wakacje i wpadli na naszą działkę. Po 3 godzinach woda płynęła z szybkością 10m3 na godzinę ;)

  3. Dziennik budowy Z14 - okolice Wieliczki

    zapłaciłem za część materiałów do ocieplenia poddasza, w sumie to prawie wszystko z tych grubszych rzeczy, ale narazie nie będę wyliczał co i jak tylko na koniec jak wezmę fakturę
    schody strychowe - 268zł
    kupiłem też dzisiaj paczkę płytek niby takich samych jak mam w kotłowni na podłodze, a jednak inne to są bo jak mają być nie inne skoro tak o sobie popatrzyłem i kupiłem e zastanawiając się za bardzo i nie biorąc próbki
    ale nie ma tego złego tylko ...
  4. Z28 GL2 Ani i Huberta

    Zapomniałam...miałam jeszcze pokazać ile pracy mnie czeka żeby zrobić przyzwoity ogródek :evil: Działka ma kształt trapezu, ale ze skosem tylko z jednej strony - ogródkowej właśnie. Na poniższym zdjęciu jest ten róg działki:


    Musimy pogadać z sąsiadem, czy z tym płotem nie dało by się czegoś zrobić, bo jest tragiczny... i ten blaszak :evil: Posadzę tam jeżyny ...
  5. Nasza DIUNA III - dom GLOWACA

    prawie skończona podmurówka:

    słup z tyłu domu


    obsadzony komin od pieca kondensacyjnego (wygląda jak lampa naftowa ;)
Strona 1 z 21