dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dzieje się

    Oj dzieje się, dzieje. Poza przeszkodami typu instalacje, brak antaby w drzwiach, źle zamykające się okno itd, itp... są też fajne sytuacje. Mamy drzwi, mamy kwiatki, mamy elewację na 3 ścianach, mamy płytki dekoracyjne na przód elewacji i póki co dom wygląda tak jak chciałam...
    OTO KILKA ZDJĘĆ:








    MOJE KWIATUSZKI ...
  2. W poszukiwaniu swojego miejsca...

    Chociaż na forum jestem nie od dziś, nadszedł ten moment aby założyć własny dziennik i z Waszą pomocą spróbować urządzić mieszkanko.

    Przedstawiam rzut, nie jest dokładnie to mieszkanie, ale na chwilę obecną nie mam aktualnego rzutu. Różnice są minimalne, jednak najważniejsza to komin po części znajdujący się na korytarzu i łazience (mniej więcej tam gdzie pralka), którego tutaj nie ma, a po prostu burzy całą koncepcję i zabiera cenną przestrzeń.
    ...
  3. Wreszcie rozpoczete prace - ruszamy z kopyta

    Prace budowlane rozpoczete zostaly na dzialce w poniedzialek 8 Lipca - o wiele pozniej niz zakladalismy na poczatku.

    Prace ida szybko - w tym tygodniu powinnismy juz z ziemi wyjsc - acz pogoda nas nie rozpieszczala ostatnio.

    Jak juz z ziemi sie wydostaniemy to mam andzieje ze pogoda bedzie miala znacznie mniejszy wplyw na te prace.
    Relacja opisana dokladniej tu: hircus.eu
  4. Szukanie tego właściwego

    Niemal zaraz po zakupieniu działki zaczęło się szukanie "tego idealnego" projektu.

    I jak to u początkujących bywa początki miały niezły rozmach

    Z czasem, czytając min. forum, zweryfikowałam nasze możliwości i tym sposobem zapadła decyzja - paskudek!

    Czemu paskudek? A no temu, że jego wizualizacji w biurze jest bardzo nowoczesna - blacha w rąbek, drewniana elewacja, a jednocześnie jest długi jak jamnik albo stodoła. ...

    Updated 03-12-2014 at 18:41 by goja74

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zx17_view1.jpg
Wyświetleń:	261
Rozmiar:	99,0 KB
ID:	200969   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zx17.3L.1.jpg
Wyświetleń:	184
Rozmiar:	16,1 KB
ID:	292461   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zx17.4.1.jpg
Wyświetleń:	167
Rozmiar:	14,2 KB
ID:	292462  
  5. Projekt domu EWA

    Witam wszystkich. Na imię mam Marek. Razem ze swoją rodzinką, która w grudniu powiększy się o nowego członka (urodzi nam się drugie dziecko) mieszkamy w 50 metrowym mieszkaniu w bloku na jednym ze śląskich osiedli. Od listopada 2012 r. jesteśmy posiadaczami 970 m2 działki w powiecie mikołowskim na śląsku, na której chcemy wybudować nasz dom. Długo szukaliśmy projektu, który spełniałby nasze wymagania. Okazało się, że projektów idealnych poprostu nie ma. W końcu wybraliśmy ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: ewa, misiek80 Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
Strona 1 z 2