dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Woda

    - 16-08-2015 - 12:24 (PROSTY 3A - pracownia projekty z wizją, czyli BorÓwki14 BUDUJA!)
    Wreszcie! Wreszcie, wreszciee..!
    Jest i WODA!
    Dłuższą chwilę na nią czekaliśmy i pewnie gdyby nie to , ze wszelkimi papierami zajmował się nasz znajomy, który robił nam wod-kan-gaz instalacje w domu, zeszłoby nam jeszcze dłużej..
    Co nam przysporzyło trochę zachodu?
    Rura wodociągowa zamiast kolo drogi w rowie melioracyjnym wg mapek z gminy, leży oczywiście w drodze. tzn. ze musieliśmy czekać na zgodę zajęcia pasa drogowego i oczywiście wycinkę ...
  2. Tydzień urlopu za nami

    Podczas tego tygodnia udało nam się:
    - podłączyć kanalizację
    - zamontować wc
    - zagruntować wszystkie ściany w domu
    - położyć pierwszą warstwę gładzi w całym domu
    - wyrównać i uporządkować teren przed domem
    - podwyższyć blaszak
    - zrobić zadaszenie na deski do kominka
    - powyciągać gwoździe z desek na strych
    - pozostałe deski ciąć i szykować do kominka (tu jesteśmy w połowie)
    ...

    chyba tyle
    ...
  3. Problem wilgoci w pomieszczeniu piwnicy.

    Cytat Napisał rojan-58 Zobacz post
    witam,należy wykonać izolację ścian piwnicznych w odpowiedni sposób,ja 20 lat wykonuję izolacje,a preparat do iniekcji to IZOMUR producent Wrocław,zapraszam do dyskusji.
  4. Izolacja posadzki od wód gruntowych

    Cytat Napisał rojan-58 Zobacz post
    witam,ja powiem tak,dla mnie problem wilgoci,to nie problem,polecam odpowiedni środek do hydroizolacji posadzki,który używam o nazwie Ultrament,lub Maxplug super środek
    Tagi - katalog słów kluczowych: izolacje, maxplug, osuszanie, wilgoć Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  5. Owady, robaki , chrząszcze , pająki

    Cytat Napisał rojan-58 Zobacz post
    witam,jest takie fajne powiedzenie,szczęśliwy i zdrowy ten dom gdzie pająki są.Wiem jak to się człowiek denerwuje,przez te insekty różnego rodzaju,ja używam preparatu bioinsektal,jest to super środek,nie zostawia żadnych plam,jak opryski wykonamy,jest bezzapachowy itd,itd reszta jest do poczytania w internecie
    Tagi - katalog słów kluczowych: karaluchy, komary, meszki, muchy, owady Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum