dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik GIERGI - marzenia z dzieciństwa

    Zastój ......aż dziwnie się czuję. :-)

    Pod koniec tygodnia równamy działeczkę i stawiamy płot. Cudem udało nam się załatwić słupki ogrodzeniowe po okazałej cenie 300 zł (za 65 sztuk) ;) Tylko muszę poczekać aż przyjedzie mój Jarek i ruszymy z robotą.

    Jeszce miesiąc i na urlop ;)
  2. Ivonesca - dziennik budowy

    16 sierpnia 2004

    13 piątek wyglądał następująco:

    - przyjechał gościu odpalić piec :D :D :D ...wiecie jak to cudownie jak można odkręcić wodę z czerwonym guziczkiem i tam naprawdę płynie ciepła woda :wink: 8) :lol: ....najbardziej to ciesze się że w zlewie nie będzie sterty talerzy czekających na jedno, wieczorne mycie (ach...gdyby była zmywarka to nie znałabym tego problemu ;-)).....no i była kąpiel 8) ....wszystkich oczekujących na linka ...
  3. Budujemy na Wyspie - dziennik Kingi i Michała

    Znowu coś mi się długo nie pisało :oops: Ale już się poprawiam i melduję o postępach :)

    Ostatni weekend minął mi pod znakiem szczotki i pędzla :wink: czyli gruntowałam wylewkę :D O matko, nie wiedziałam, że machanie szczotką i pędzlem przez cały dzień może być takie męczące... Musiałam położyć 2 warstwy, na razie tylko na poddaszu, bo wciągała ten grunt jak gąbka - chyba jeszcze trzecia warstwa się przyda, ale to za jakiś czas, na razie przynajmniej ...
  4. Ogrodowe i wykończeniowe perypetie Ani i Bartka

    No Proszę Państwa!
    Mamy adres

    I to całkiem ładny :wink:
    No dobra- to jest najpiękniejszy adres na świecie! :lol: :lol: :lol:


    I obraz zaglówkowy już u nas wisi na ścianie. Coraz bardziej domowo robi się z dnia na dzień :lol:
  5. Ogrodowe i wykończeniowe perypetie Ani i Bartka

    Gazownia postanowiła wykończyć nerwowo mnie i mojego męża :evil:
    Po kilku tygodniach szrpania z frajerami od dokumantacji gazowej (a wszystko dlatego, że adaptator projektu domu nie napisał we wniosku o pozwolenia na budowę słów "wewnętrznej instalacji gazowej"), wkurzania się na fachowców, którzy umawiali się i nie przyjeżdżali, na następnych fachowców, którzy czarną farbą zamazali miejsce spawów na rurach gazowych, które trzeba było oczyścić- "bo ...