dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. dziennik :) TAB

    No tak, niby dziennik, ale dobrze, że ten uśmieszek dałam w tytule. Dziennik będzie jak coś się będzie działo.

    Pan od dachóweczek jeszcze stówkę opuścił, dobre i to, będzie 19400, a nie 19500 do zapłaty :)

    W czwartek przywożą wiązary, bo ileż może chałupa bez dachu być.
    Ale jestem ciekawa, jak to wszystko będzie wyglądać, ponoć montaż około tygodnia będzie trwać.
    A potem wpadną dekarze ( jeśli nie będą mieć żadnych ...
  2. Dziennik Whisperów

    W bardzo telegraficznym skrócie:

    14 września 2005
    Frędzle w najszerszym jak dotąd składzie - Pierwszy Drugi, Drugi Drugi, oraz dwaj skrajni z Trzecich.

    Ocieplamy, ocieplamy.

    15 września 2005
    Frędzle nie dojechały. Samochód się zepsuł...

    Zaczyna się zaciąganie siatki klejem.

    16 września 2005
    Frędzle obecne w ilości 4 sztuk. Założyli płyty w korytarzu i dużym pokoju.

    Ocieplanie - zaciągania ...
  3. Początek

    Dzisiaj ok. godz 14 otrzymaliśmy tel ( raczej mój piękny otrzymał) że DACH SKOŃCZONY -należało by się rozliczyć Na żart typu że jak kasy NIET to??? To ściągamy daszek -odpowieć jakaś taka ..bleee..Poczucia humoru facet nie ma!!
    Na poniedzialek jesteśmy umówieni na ostateczne rozliczenie! Najbardziej jednak jesteśmy zmartwieni ,że do " dachówkarni" trza kasę również dowieść!! :x :cry: Czegoś było za mało , no i dachówek ok160szt. dokupić trzeba było..I w ten ...
  4. Dziennik Martki

    No dobra...
    Ku radości Whispera (bo Luśce sie to podoba) mam s..kopaną (uwaga, Maksiu nie pozwala się brzydko wyrażać. Ostatecznie zgodził się na cholerę w poprzednim poście, ale nie wolno przeginać. Więc niech bedzie skopaną do cholery ;) ) łazienkę.

    W ciągu ostatniego tygodnia kilkakrotnie wałkowałam z panem temat fug. Kupiłam dużo jasnej na ściany i mało ciemnej na podłogi. Pan kilka razy pytał mnie o te fugi co gdzie i jak, a ja mu ciągle tłumaczyłam. ...
  5. dziennik Żaby

    JESTEM ZADOWOLONA!:D

    Dzięki temu, że mój mąż wziął 2 dni urlopu, mogliśmy załatwić wiele spraw:
    1. Ostatecznie zdecydowaliśmy, że kupujemy dachówkę sirius ciemny brąz z ruppa, od pana "trzeciego".Udało nam się jeszcze wynegocjować lepszą cenę na rynny(350zł zostało w kieszeni :D). Dzisiaj wpłaciliśmy zaliczkę

    2. Odwiedziliśmy tartak w Chrząstawie( tym razem trafiliśmy we właściwe miejsce :lol: ). Z początkowej ceny 680zł ...
Strona 1 z 3