dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik mag - Irysek.

    W piatek odebralismy drzwi wew. do gospodarczego i sa juz osadzone. Od jutra zacznie sie malowanko i kladzenie plytek w gospodarczym (podloga i cale wc) i dopiero zaczniemy dzialac wewnatrz domku. Praktycznie do domku wszystko jest z materialow - brakuje tylko czasu. Teraz zmuszeni jestesmy do expresowej przeprowadzki ze wzgledu na szczeniaka, bo mamy z nim istny cyrk.
    Ma 13 tygodni i wazy 21 kg i nie umie chodzic po schodach :roll: i raczej sie nie nauczy, bo ta rasa tak czesto ma. My obecnie ...
  2. Dziennik Dorbie - lukrecja, palce lizac...

    Maja zaczac w tym tygodniu, ciekawe kieeedy?
    Zamawiamy dachowke - po rozwazaniach z problemami w dostawie i nieterminowosci Braasa bierzemy Benders brazowa - cementowa podwojna S

    A to pierwszy projekt lazienki dolnej - scianki kabiny z luksfer wys ok 185, oczywisice koloryt zupelnie inny, ciekawe czy sie uda... Kafle Ottawa z Tubadzina - te juz na pewno
    [
  3. Jak Andre, Zosia-samosia, dom budowa?.

    Witam ponownie :D

    Po zimowej przerwie, którą dom i wykonane już instalacje przeżyły bez szwanku (nic nie zginęło ani nie uległo zniszczeniu), przyszedł czas na wykonanie wylewek podłogowych.
    Zacząłem od przywiezienia odpowiedniej ilości piasku, takiego samego jaki był użyty do zalewania fundamentów. Wynająłem wywrotkę i pojechałem (jako pasażer ma się rozumieć :wink: ) po materiał do odległej o kilkadziesiąt kilometrów żwirowni gdzie był dostępny ...
  4. Dziennik budowy Eli i Maćka, czyli Gemini dla Bliźniąt

    Mój krzykliwy entuzjazm z poprzedniego postu należy nieco przytemperować... "Robią prąd" to za dużo powiedziane. Może ZACZNĄ robić w ten poniedziałek. Zobaczymy.

    A oprócz tego: wykończeniówki idą pełną parą. Być może uda nam się zamieszkać jeszcze w tym roku. :)
  5. Dziennik Domu w Winorośli 3

    Zapowiadane wczoraj fotki:

    Od frontu:


    Od południa:


    Na poddaszu:
Strona 1 z 10