dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Od kwietnia do ... zimy (a może jesieni?)

    FOTOREPORTAŻYK
    Niestety zrobiłam tylko dwa zdjęcia i baterie siadły. Jutro postaram się poprawić.


    To nowa wersja naszej drogi. Drobna różnica jest!


    A to zdjęcie nie wnosi niczego do wiedzy budowlanej.

    Dzisiaj rano pojechaliśmy na budowę pootwierać wszystkie okna na górze, coby się ...
  2. Dziennik mag - Irysek.

    Bylam wieczorem u kierownika budowy, na jutro ma mi przygotowac kosztorys. Kierownik zazyczyl sobie 900 zl za dom i 300 zl za budynek gospodarczy, polowa platna z gory, a reszta przy koncu budowy.
    Wyceny na dach nadal nie mam i jestam wsciekla :evil: a to juz jest za pozno zeby gdzies szukac, bo z terminami jest kiepsko.
  3. Marcel

    Zapomniłam sie pochwalić,że do szafki pod umywalkę dokupiłam szafkę słupek. Wygląda tak:
  4. Dom z widokiem?

    W ciągu dwóch dni Panowie Ekipa powiązali połowę zbrojeń stropu nad garażem (strop monolityczny) i ułożyli połowę pustaków na stropie w części mieszkalnej domu (teriva). Pamiętali nawet o zostawieniu szczeliny na żebro rozdzielcze.
    _

    Jednak nie ...
  5. Ogrodowe i wykończeniowe perypetie Ani i Bartka

    Pierwszy etap ogrodowych prac jesiennych za nami. To znaczy za mną i moim tatą, który pomaga mi dzielnie zarówno wykonawczo, jaki finansowo :lol:

    1. Żywopłot ścięty i dosadzony w dziurach.
    2. Uporządkowana część gospodarcza ogrodu.
    3. Urządzona rabata ze skarpą po lewej stronie tarasu.
    4. Urządzona "fasolka" na środku trawnika.

    Przed nami jeszcze duża rzecz - urządzenie warzywnika za płotkiem, w kształcie ćwiartki ...
Strona 1 z 3