dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik Dorbie - lukrecja, palce lizac...

    Plytki na gorze, zakurzone jeszcze w fudze ale troche widac kolor. Sa z paradyza

    A tak wygladala dzisiaj salon. Koza robocza i pol muru
  2. Między Sosnami m20 EiD

    Pan Kazimierz murarz wrócił do nas 10 września 2008 czyli dziennik jest just prawie na bieżąco jedynie 6dni do tyłu. Pierwszy krok zdjęcie szalunków i stęmpli, wreszcie zrobiło się więcej miejsca, no i oczywiście ukazały nam się schody. Mimo wielu obaw co do ich funkcjonalności, wielu prób przymiarek jak je można zmienić chodzimy i widzimy , że nie jest z nimi aż tak źle. A teraz zdjęcia 10 września.
    zdjęcia z zewnątrz po rozszalowaniu:
    ...
  3. zaczynam pisanie

    aby było choć trochę miło... włączmy wyobraźnię - tak będzie w przyszłym roku :D :lol: :lol:










    ...
  4. Dziennik Asi i Adama - wykańczamy (się)

    Dzisiaj prace w naszym domku rozpoczął przyszły teść:) Adam ma 2 tygodnie urlopu, więc pełni zapału zakasali rękawy i dawaj:)
    Wiele nie zrobili... ale początki zawsze są trudne;)

    Najśmieszniejsze było to, że tuż po godzinie 12.00 zjawił się w naszym domku kto...? Nikt inny jak tylko jeden z niegdyś wyczekiwanych fachowców! Z pizzą w ręku, alkoholowym odorem i trzęsącymi rękami...
    Adam kulturalnie powiedział "Panu już podziękujemy" ...
  5. Moj dziennik!!

    wiecie co rece mi opadaja - od trzecg tygodni probuje sciagnac hydraulika do domu - jak juz go sciagnelam po raz drugi za pierwszym razem zapomnial jakiejs czesci - dzisiaj zapomnial zgrzewarki :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: - wiec stw ze moze zawiesi te grzejniki w lazienkach - a ze inst jest z niespuszczona woda trzeba bylo ja spucic i co sie okazalo nie ma zaworku spustowego w mojej inst!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!
    wiec dzisiaj spuszczalismy wode przez ...
Strona 1 z 17