dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Ziewnik malkowej niebudowy

    Miałam pisać o betonie, a bedzie o budowlańcach, którzy dupy ruszyli.....tak mocno je ruszyli, że spierdoli..li z budowy.
    Spakowali wczoraj swoje zabawki (nasze przy okazji też) i udali się w blizej nieokreślonym kierunku :evil: :evil:

    Dziś była umowiona wizyta kierbuda i pani architekt, więc ślubny rankiem udał sie na budowę i prawie na zawał zszedł jak zobaczył na dzień dobry rozpieprzon w drobny mak szalunek, który był przygotowany na wylanie (w poniedziałek) ...
  2. Dziennik budowy TS'a - Artemida

  3. Nasza DIUNA III - dom GLOWACA

    Oto co planuję w pokoju córci:
    Pokoik dla Maryni będzie biały z różowymi akcentami (jak przystało na księżniczkę - rozrabiakę)
    białe ściany z naklejką


    w pokoju nie może zabraknąć huśtawki:

    wielka ...
  4. Dziennik mag - Irysek.

    Wklejam obiecane zdjecia mebli w pokoju goscinno biurowym.
    Brakuje jeszcze firanki, dywanikow (beda 2 kolo lozka i przy biurku), lampki, obrazkow i najwazniejszego czyli porzadnego krzesla.

    Widok od wejscia sciana lewa


    sciana prawa


    Polka na ktorej ...
  5. Marzenia o własnym... podwórku

    Pan glazurnik finiszuje z górną łazienką. Poprosił o kaskę, więc trochę przed czasem jesteśmy rozliczeni za dwie łazienki. Ale facet naprawdę w porządku więc bez obaw. Przed nami teraz duuużo gresu...

    A ja dalej dłubię przy moich półkach. Obsadziłem narożniki i otynkowałem. Jak wyschną, będzie gładź i szlifowanie. Ale to dopiero w kolejny wolny dzień :wink:
    ...
Strona 1 z 11