dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Co to za lampy??

    Te lampy mi się podobają, ale nie mam pojęcia co to jest... Do dolnej łazienki byłyby super!!
    Wiem jedynie tyle: Pendant-LED-Lighting-5. Ktoś widział, ktoś wie? Jak je znaleźć?

    Updated 18-01-2012 at 08:17 by Basia_KRK

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. Lampy...

    Podoba mi się Vibia Infinity.....
    Biała i czarna - idealne do kuchni - nad stół...




    Do tego w hall'u kinkiety Artemide Mesmeri:



    ...
  3. Wykonawcy, wykonawcy

    Po dłuższych poszukiwaniach chyba udało się dogadać z wykonawcą dalszego etapu robót budowlanych (bez instalacji). Na placu boju pozostały dwie firmy: ta, która robiła nam stan surowy i lokalna z sąsiedniej wsi. Zarówno warunki finansowe jak i fakt, że firmę Pana Jana już znamy pozwoliły podjąć decyzję. Wczoraj przygotowałam umowę, nic nie poradzę, że wyszło znowu 6 stron ( w tym 2 strony to harmonogram robót). Zawodowe spaczenie i pewność, że trzeba wszystko dobrze ...
  4. szukam ludzików budujących dom "Melodia"

    Cytat Napisał budowniczy30 Zobacz post
    Hej,
    Postępy prac w naszym domku, dużo jeszcze zostało, przede wszystkim dodatki, część mebli, wybieram oświetlenie ale już mieszkamy...









    ...
  5. nowe wieści

    Nowe wieści z placu boju. Jak wchodzę prez kocyk do pokoju-przyszłej jadalni, to jestem w domu; jak odwrócę się na pięcie i wejdę do korytarza, to jestem na budowie. No i na budowie właśnie pan od płytek szaleje. Piszczy, świszczy, kurzy, klei, przycina, docina i takie tam. Nasz kocyk szczelny nie jest (w końcu to nie prawdziwe drzwi), więc te wszystkie pyły i kurze przedostają się do "domu". I w ten sposób plac boju mamy wszędzie.
    Ale powolutku (nawet baardzo ...
Strona 1 z 3