dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. -== Misiak buduje sobie Dom w Winorośli 2 ==-

    juz niedługo beda wpisy ;-)

    a narazie pare fotek zeby pusto nie bylo


    Elewacja - wschod - front



    Elewacja - zachod - tył



    Elewacja - poludnie - wykusz



    Elewacja - polnoc - kotlownia ...
  2. Dziennik Anetmar

    No to jestem!!!!
    Powróciłam do wirtualnego świata ! Godzinkę temu i już jestem!!! :evil: Niestety jakość łącza mam zniewalającą i jak mnie tylko starość przy kompie nie zastanie nim ta informacja do Was dojdzie to się ucieszę. :wink:
    Nie wiem od czego zacząć!
    Normalnie aż mnie roznosi natłok wieści do przekazania. Ślubny patrzy z politowaniem.. :roll:
    Krótko:
    M I E S Z K A M Y!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Nie koczujemy, nie przebywamy mieszkamy na całego! ...
  3. Z27 l gl

    Dzisiaj wreszcie złozyliśmy wnosek o pozwolenie na budowę :) . Musieliśmy przy okazji dołaczyć jeszcze jeden wniosek do jakiegos wydziału od ochrony srodowiska, żeby zaopiniowali, czy nasz dom go nie zrujnuje (środowiska). Czy taki wniosek nie powinien być złozony na samym poczatku, przed wszystkimi załatwieniami? A co jak jak sie tam komuś nasz dom nie spodoba? I dlaczego nic wczesniej o tym nie wiedziałem.
    Mam nadzieję, że ta opinia to tylko formalność i na darmo się ...
  4. Moje zapiski z budowy - dominikams

    Zamiast iść spać (ostatnie zaliczenia i testy mnie troche wykończyły :-? ), rozmyślam nad sensem robienia DGP do kominka. Cały czas byłam pewna, że bedziemy je robić, no bo jak tu nie robić? :wink:
    A tu nagle powstała perspektywa (podsunięta wczoraj przez panów od pompy), żeby doprowadzić miedzianą rurkę do kominka, panowie owinęliby ją wokół rury do komina i rura ta podgrzewałaby wodę w zbiorniku wody kotłowej (wspomagając pompę ciepła). Czyli coś na kształt ...
  5. Pod górkę, czyli dziennik Anisi

    Decyzja podjęta. Ścianki działowe nędą z bk 12 cm. Juz wiem, że nie ma sensu robic grubszych nawet w łazience. Za to teraz mam 100 tys. innych dylematów. Za ile i z czego wymurować komin? Dlaczego chcą mnie przerobic na więźbie? Kiero ze sowją ekipą wymyślił cene 30 zł za metr za samą więźbę. To dwa razy tyle co biorą inni. :o
    Domek rośnie, a mnie rozterek przybywa, a nie na odwrót. :(
    Właśnie dzisiaj byłam zobaczyć jak wygląda. Bo całego parteru nie ...
Strona 1 z 7