dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Dziennik Budowy C33 - Rozważny i Romantyczka



    Widok na wejście na poddasze



    Widok ze schodów na poddasze :lol: :lol: :lol:

    Rozanielenii inwestorzy podzielili ciepłe ciacho , rozlali gorąca kawusie i poczęstowali z usmiechem na gębusiach naszych majstrów. :lol: :lol: :lol: :lol:
  2. Dziennik Robina

    Tratatata!
    ruszyliśmy!

    Dziś (17.10.2006) wbiłem symbolicznie łopate w ziemię i zaraz potem na pole wjechał spychacz. Zaczeło się zdejmowanie humusu, poszło gładko, dziura w ziemi pod przyszłym domem jak sie patrzy!


    a tak to wyglądało po ;)
  3. Dziennik Budowy C33 - Rozważny i Romantyczka

    Ubiegły tydzień miał minąć spokojnie ,pod znakiem ciszy na budowie,pracy zawodowej na popołudnie do 22.30, zwiedzaniu banków w pogoni za tanim i małym kredytem :roll: tylko Miras wyłamał się z ciszy i powolutku i po cichutku izolował ocieplony fundament ( na ochotnika) do czwartku przed albo po pracy :roll: W weekend pierwszy raz nie odwiedziliśmy budowy(ja sobota i niedziela w pracy :-? )
    Ale za to w poniedziałek miałam wolny i nie daliśmy rady,popędziliśmy popołudniu ...
  4. Kropki i Biedronka w Wódce :-)

    Dziś zadzwonił miły pan z firmy dachówkowej celem ustalenia kolejnego ostatecznego terminu przełożenia dachówek - mają wejść z początkiem przyszłego tygodnia... :roll: Strrrrasznie jestem ciekaw i już wprost nie mogę się doczekać, czy aby zdążą przed śniegami :lol: . Dziś w nocy po raz pierwszy był przymrozek, rano nie mogłem znaleźć skrobaczki do szyb :o i oto pojawia się jedno podstawowe pytanie - tynkować czy nie tynkować... :-?

    Oglądałem dziś jakieś kafle (Ceramika Tubądzin, ...
  5. Dziennik mag - Irysek.

    Strasznie sie ciesze, ze znowu cos sie dzieje :wink: .
    Fundamenty juz suche, dzisiaj zaczeli murowac bloczki. Gospodarczy praktycznie skonczyli, jutro zaczynaja murowac dom i z moich obliczen :lol: wynika, ze do czwartku, a najpozniej piatku rana powinni skonczyc. Od piatku mamy juz zwozic piach na zasypke do srodka domu, a bardzo duzo tego bedzie, bo wysoko wyciagamy bloczkami budynki, a sa one parterowe. Zaraz po niedzieli maja zalewac posadzke, a na koniec przyszlego tygodnia musze juz ...
Strona 3 z 7