dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. KACZUSZKA - Dziennik AAA

    17 października 2007

    Murowanie ścian - dzień trzeci.
    Chłopaki lecą na dwa segmenty jednocześnie.


    front domu


    i tył jakby
  2. Z8 z antresolą-w szkielecie

    Oczywiście,że mąż wczoraj wrócił z kwitkiem...! Oczywiście,że niepodpisanym...!
    Oj była awantura! :evil: :evil: :evil:
    Kosztowało mnie to dodatkowy kurs do Pana Inspektora dzisiaj rano,przed wizytą w banku i przed pójściem do pracy.Wszystko na ostatnią minutę. Podpisał,ale...No właśnie! Znowu coś znalazł! Kwoty netto! Kwoty brutto!Kazałam podpisać bez wnikania w szczegóły.I chyba widział już moją determinację i gromy w oczach,bo uległ.Rozwalił mnie ...
  3. budowe czas zaczac :))

    Wlasnie ogladam pogode :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :cry: :cry: :cry: - Ma padac padac padac - w ogole mi to nie pasuje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  4. Budowanie - to brzmi dumnie

    Jutro powklejam zdjęcia okien :D i drzwi wejściowych.
    Co prawda ekipa dalej się p........li z dachem :wink: ale w sumie to koniec budowy do stanu surowego zamkniętego . :D
    Oglądam sobie teraz pogodę i mówią że od jutra załamanie pogody.
    Trochę mi będzie szkoda ekipy na dachu ale trudno- była pogoda a robili gdzie indziej
  5. Nastrojowy pod Toruniem

    Wczoraj nas zamurowało...

    Majster oznajmił nam, że musimy zasypać fundamenty... 30 wywrotkami piasku. 30 x 300 zł = 9000. I jak tu wyrzucić prawie 10 000 na piach :o ?
    Na szczęście dziś z 30 zrobiło się ok. 10, bo na wypełnienie pójdzie wcześniej wykopana ziemia, a tylko ok. 30 cm będzie wypełnione piaskiem.

    Poza tym "murują się" ścianki fundamentowe i domek zaczyna "wychodzić" z ziemi. Kolejne zdjęcia zamieścimy pewnie ...
Strona 3 z 8