dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Przygoda Tulipanka i Garfielda Dziennik budowy

    aaa i jeszcz jedno zakupiliśmy drzwi w firmie Zbigmet! oczywiście frontowe przy pomiarze okazalo sie ze otwór wejscowy jest za mały i trzeba:
    1. albo wykuc 5 w nadprożu
    2. albo rozkuc nadproże i podlożyc jedną cegłe i potem podmurowac ta jedna cegłe na wieńcu....
  2. Przygoda Tulipanka i Garfielda Dziennik budowy

    dzisiaj wieczorem jedziemy po robocie na budowę! już sie nie moge doczekac co chłopaki zrobili! przez dwa i pół dnia!
    czyli w sobote poniedziałek i dzisiaj! mam nadzieje ze juz wiekszośc ścian w domu jest juz skończona i teraz filcowanie sie zacznie! al byłbym szczęsliwy! :-)
    zobaczymy

    z innych informacji dowiedzielismy sie w zeszłym tygodniu że mój teśc wykonał manewr oskrzydlajacy i pod nasza nieobecnośc przywiózł i oprowadził dziadków mojej żony! ...
  3. CMyK-zimowa budowa Pruszcz Gd.

    17.10 wtorek

    Na budowie nic sie nie dzieje. Chlopaki jedynie cekoluja pokoje.
    Mamy wtope z drzwiami beda za miesiac oraz oknem garazowym bedzie za 3 tygonie magazyny na Oruni splonely. :evil:
    Pozegnalismy sie z nasza ekipa od elewacji byli malo konkretni cenowo moja zona nie mogla sie z nimi dogadac mamy juz inna ekipe ale dopiero na grudzien. trudno poczekamy moze do tego czasu znajdziemy kafelkarza ktory zrobi 2 lazienki i dol.
    Dla chetnych tel od ekipy od ...
  4. Ogrodowe i wykończeniowe perypetie Ani i Bartka

    Dziś z serii wątpliwości młodej mamy.

    Co powinno być pierwsze - raczkowanie czy podciąganie się przy meblach do pozycji klęczącej z wyprostowanymi nóżkami? Bo Paweł wciąż tylko pełza ale od wczoraj z wielkim zapałem podciąga się gdzie się tylko da i wesoło podskakuje na kolankach. A ja mam obłęd w oczach, bo tu kominek, tam szafka z narożnikiem, jeszcze dalej krzesło :roll:

    Rudek drzemiący na kanapie do dziś był tam bezpieczny, no ale skończyło ...
  5. Dziennik Ged'a

    Pod całym budynkiem przewidziałem podpiwniczenie. Do wykopania było więc ponad tysiąc metrów sześciennych ziemi. Wykopać to nic, trzeba to jeszcze zutylizować. Postanowiłem całą ziemię rozprowadzić po działce. Odszukałem niwelator kupiony kilka lat temu. Sprawdziłem kalibrację. Dwa pomiary punktów oddalonych o 40 m wykazały błąd ponad metr !!!!. Cały dzień spędziłem na kalibracji. Ostatnie pomiary robiłem oświetlając łatę latarką. Uzyskałem dokładność pół centymetra ...
Strona 7 z 7