dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Misiorkowa Sielanka

    Deficyty na Naszej budowie jak za Gomułki...

    Rzeczywiście, w czwartek o godzinie 7.00 na placu boju stawiła sie ekipa budowlańców. Po wstępnej wyliczeniach ustaliliśmy że jeśli pogoda pozwoli to na wtorek rano moge zamawiać beton. I zamówiłem...
    Ruszyli ostro do pracy.
    - W pierwszy dzień ustawali stempelki - których zabrakło 70 szt.

    "Semplowy lasek"

    ...
  2. Między nami i brzozami - Na każdą pogodę [dziennik sarahy]

    No i rozłożyła mnie angina. Do wczoraj czułam się fatalnie, dziś na tyle lepiej, że zajrzałam na forum. Czas powoli nadrobić zaległości...

    Mamy już warunki przyłączenia do sieci gazowej. Zleciliśmy też ekspertyzę geologiczną gruntu. Kolejne 700 zł, ale skoro architekt uważał to za konieczne, niech będzie. Wyszło na to, że trzeba trochę wzmocnić fundamenty, ale dom postoi trochę, nie zawali się ;) Chyba ;)

    Oto pierwsze, co zostało zrobione na naszej działce ...
  3. domek Bogusi i Rysia-APS 71

    - 17-10-2007 - 22:15 (Dom i ogród Bogusi i Rysia.....marzenia się spełniają:))
    :D Dzisiaj ekipa zakończyła kłaść ogrzewanie podłogowe :) .W związku z tym
    za tydzień umówiliśmy ekipę od wylewek.
    Jak tylko trochę podeschną wchodzi zdun,oraz kafelkarz-najpierw ściany w garażu,kotłowni i pom.gospod.Wtym samym czasie (mam nadzieję) zaczniemy też ocieplać poddasze.
    Do ocieplania domu znaleźliśmy inną ekipę,ale wejdą za ok.2 tyg.
    Najbardziej obawiam się tylko zmiany pogody-deszczy :cry: ,bo w tym czasie będzie trudno dowieżć ...
  4. Marchewkowe pole [dziennik Karpatki]

    Witaj Stokrotko! Dzięki za zaproszenie na kawę. Z przyjemnością skorzystam.
    Przy okazji: zapraszam z wpisami do działu komentarze :wink:
    CUD!
    No i proszę: ostatecznie nie zamordowałam pana elektryka, fachowca pierwsza klasa. Uzbroiłam się w anielską cierpliwość i czule spoglądałam, jak kolejne pomieszczenia opisywane są jako "G". Gotowe znaczy się!
    Czekając na postępy prac pana elektryka, fachowca pierwsza klasa, podjechaliśmy pooglądać ...
  5. Dziennik budowy akowego gniazdka-już mieszkamy!!!!

    ponaglana, ponaglana zjawiam się :D

    od 2 tyg.mąz zajął siię ocieplaniem domku
    oto częsciowe efekty jego pracy :)

    od strony tarasu



    przód domciu
    ...
Strona 1 z 8