dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Dziennik Anpiego

    17 listopada 2005

    Wczoraj kupiłem okazyjnie folię budowlaną czarną PE za 72 zł z fakturką :D i rozłożyłem ją na 2/3 powierzchni stropu. Folię przymocowałem zszywaczem tapicerskim do deskowań i obłożyłem trochę kamieniami. Dzisiaj przyjeżdżam i :o zwinięta w kłebek folia leży na kupce na środku stropu i trzyma się tylko z jednej strony :-? A wcale nie było silnego wiatru - taki zwykły. Na stropie kałuże, zimno jak cholera i wieje wiatr. Ale nic to wszedłem ...
  2. domek dla szóstki

    JEST!!! Dziś z PKO telefon, że udzielą nam kredytu. :lol: :lol: :lol: Jacek już wypełnia wniosek, żeby się czasem nie rozmyślili... Nie mamy jeszcze pozwolenia na budowę i paru potrzebnych do tego papierów, ale panie w banku radziły, żeby pośpieszyć się, załapać na jakąś promocję, może coś kupić przed końcem roku... :o Jak nam przyznają kredyt, to z zastrzeżeniem, że ruszy z chwilą dostarczenia pozwolenia na budowę. I kto by pomyślał, że i tak można...
    ...
  3. Willie i jego Dom

    Antresolka Inwestora Nerwosolka

    Co mnie kręci w budowaniu? 8)
    Są Niezapomniane Chwile. I nadzieja na Więcej. :wink:
    Pierwszy Sik Kacpra na PP na Placu Budowy. :P
    Pierwszy Skurcz Przerażenia że Się Dzieje. :o
    Pierwszy przyklęk na Poziomie Zero. 8)
    Pierwsze oparcie czoła o Ytongową Ścianę. :roll:
    Pierwsze i ostatnie balansowanie po Garach na stropie przed zalaniem. :wink:
    Pierwsze Władcze spojrzenie z Wysokości zalanego ...
  4. ELFOWE opowieści

    16.11.2005

    łojezu, to trudniejsze niż myślałam- poniosłam totalną klęskę, a tyle sobie obiecywałam :cry:
    no ale do rzeczy i po kolei

    Casting na wykonawców rozpoczęty.
    pierwszy w konkury stanął Kazek z ekipą (7 braci- górale- poleceni przez dalekich sąsiadów :D )

    Na spotkanie umówił się z nim Seba ( tak się ucieszyłam, że przyszły małżonek nareszcie poczuł potrzebę zaangażowania się w planowanie budowy). Już ...
  5. Dziennik Gerionowy

    Nie ma to jak szał zimowych opon. Wczoraj do 21.30 czekałem na swoja kolejkę w Noraucie (od 18.00) więc przy okazji dokładnie zwiedzilem Liroja Merlina ;-) I nic mnie nie zachwyciło, żadne płytki, żadne parkiety, no od biedy znalazłbym może jakieś łądne panele Classena (Dąb Górksi się to zwie), ale poza tym nic ciekawego. Trzeba szukać w Cremagach i Giantach.

    Wysłałem w południe kierownika by looknał co słychać na budowie i obejrzał śniegowe bałwanki na ...
Strona 3 z 4