dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. M20 - niedzienny dziennik:)

    Nie miała baba zmartwienia, to sobie na forum poczytała o docinaniu dachówki na dachu :-? http://forum.muratordom.pl/dachowka-...hu,t142876.htm
    Najpierw bardzo się zmartwiłam, bo u nas sporo tego pyłu na membranie pod dachówką zostało i boję się, czy to jednak nie zaszkodzi jej właściwościom...
    Ale potem jak doszłam do pomysłów, żeby dekarze zmieniali buty wchodząc na dach i docinali dachówki u siebie w domu, to schiza nieco minęła ;) Nie chcę popaść ...
  2. GLX5 z pełną piwnicą czyli jak Cerber z rodziną dom budowali

    - 17-11-2008 - 22:47 (GLX5 z pełną piwnicą czyli jak Cerber z rodziną dom budowali...)
    Odebrałem dzisiaj warunki przyłączenia z gazowni i "elektrowni", jutro odbieram mapkę. :)

    Więc się kręci, ale...


    o ile gazownia w ciągu sześciu miesięcy jest w stanie podciągnąć gaz, to elektrownia daje sobie na wykonanie przyłącza 6 miesięcy to elektrownia 24! a pan na pytanie o realny termin powiedział 23...

    :roll:
  3. domek Bogusi i Rysia-APS 71

    - 17-11-2008 - 22:20 (Dom i ogród Bogusi i Rysia.....marzenia się spełniają:))
    Zaczęło się poprawianie dolnej łazienk :( .
    Zbyszek rozmontował całą kabinę, zbił najniższy rząd płytek, położył nowe.I oczywiscie mają inny odcień :( Ale, wolę już to niż źle zamontowaną całą kabinę.Myślę,ze do końca tygodnia upora sie z tym.
    A później to już tylko schody.Mam nadzieję,że stolarz dotrzyma terminu (ma zacząć 20.11).
    Jak pogoda pozwoli, to "moje" chłopaki mają zamiar zamontować balustradę na balkonie.
    Mam ...
  4. Oleśnica Majki

    To mielismy dzisiaj zakręcony dzionek :)

    o 8.00 dostałam telefonik od pani z zakładu budowlanego która nie wie co i jak w sprawie zamówionego dzisiaj betonu.....a w piątek rozmawialiśmy z samym właścicielem .........

    po godzinie sprawa sie wyjaśniła ale troszq strachu było że to zamówienie przeciągnie sie w czasie

    W każdym bądz razie mieli przyjechać na 13.00 a przyjechali o 12.10 po południu!!! punktualni aż nadto.....
    Taki ...
  5. MILA w okolicach Poznania

    Nie możemy na razie działać wewnątrz, postanowiliśmy więc zrobić coś z wodą, która z dachu lała się pod dom:





    Ostrożnie jednak weszliśmy do środka i zgodnie z instrukcjami polaliśmy trochę wylewki.

    łazienka:



    kuchnia: ...
Strona 1 z 23