dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Jaśmin z ISOMAX w Imielinie

    Witajcie,
    Najwyższy czas abym i ja założył dziennik budowy mojego wymarzonego domku ;-)
    Buduję w Imielinie-niecały kilometr od zalewu Dziećkowice.
    Przepiękne miejsce-niestety działka tylko na 18m szeroka-za to na 85m długa.
    Zacząłem budować w połowie października.
  2. Budowa Słoneczka na Śląsku

    W pokoju Franka Ciocia Ala zrobiła na ścianie baranki z masy gipsowej. Oto fotki :) Szablony wykonane własnoręcznie.






    ...
  3. Dziennik "Jaskółka" frunie pod Warszawę ;)

  4. Dom z widokiem?

    Po przeprowadzce dopadł nas tradycyjny spadek aktywności sprawozdawczej. Tak, tak...przeprowadziliśmy się :D i, wbrew wszelkim moim wcześniejszym deklaracjom, mieszkamy na budowie :wink: . Z rzeczy, które nie są jeszcze gotowe (a zgodnie z planem powinny być już w sierpniu :-? ) na pierwszym miejscu wymienić należy ocieplenie poddasza. Na szczęście prace trwają i wg deklaracji Pana Henia mają się zakończyć jeszcze w tym roku, czyli na dniach.
    Nasza sypialnia wyglada ...
  5. Misiorkowa Sielanka

    Wreście jesteśmy z kogoś zadowoleni :D

    ...Brakuje nie 180 dachówek, ale 138 sztuk, sam policzyłem! Ale to już nie ważne. Najważniejsze że mamy już brakujące dachówki. 108 szt. dostaliśmy gratisowo od handlowca :D, a za 90 musieliśmy dopłacić 2,68 PLN/sztukę... Naprawdę jesteśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni obsługą handlową z IBFu "sprawnie, miło i bezproblemowa" ( brzmi prawie jak komentarz do aukcji w Allego :wink: ). Z czystym sumieniem możemy ...
Strona 1 z 11