dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik budowy Malgoski i Gabe

    W grudniu ruszyla chyba najwieksza przygoda mojego zycia. Po kilku miesiacach poszukiwan wybralismy w koncu projekt naszego przyszlego domku. Bedzie to Pierwszy Dom III wersja powiekszona.
    Jak narazie wszystko idzie do przodu tak jak isc powinno.Generalnie tkwimy w urzedach i konca nie widac.
    Przyspieszenie papierow zreszta nie daloy nic, gdyz murarz dostepny jest na jesien 08, lub przy problemach wiosna 09.
    Niby nic i szybko zaczynam ten dziennik. Tylko jest male ale... Narazie ...
  2. Dworek i ogród różany Moni

    Wczoraj wykonałam obiecane fotki z wnętrza domu, więc po kolei wrzucam:

    widok na wejście do salonu po lewej, na wprost widoczne wejście do kuchni, dalej przejście z kuchni do salonu



    widok na wejście do kuchni i schody na poddasze



    przedpokój - widok w stronę ...
  3. Dworek i ogród różany Moni

    Wczoraj wykonałam obiecane fotki z wnętrza domu, więc po kolei wrzucam:

    widok na wejście do salonu po lewej, na wprost widoczne wejście do kuchni, dalej przejście z kuchni do salonu



    widok na wejście do kuchni i schody na poddasze



    przedpokój - widok w stronę ...
  4. "Z motyką na słońce" - czyli koszyczek Rydzów

    Kolejna aktualizacja "fotograficzna"

    Na początek sesja z naszego ogródka:

    Ogródek w budowie



    Ogródek w budowie z innej perspektywy



    Krąg na ognisko



    Kącik zabaw dla naszej córci

    ...
  5. "Z motyką na słońce" - czyli koszyczek Rydzów

    Kończy się wrzesień, kończy się lato, kończy się kasa ..... Ale i tak jest zajefajnie! :) Za skarby świata bym się już do bloku nie przeniósł.

    Codziennie małymi kroczkami zbliżamy się ku normalności. Coraz więcej rzeczy ma swoje miejsce (może na razie dziwne - np. klucze na kominku - ale chociaż wiadomo gdzie leżą). Wczoraj podłączyłem wentylator dgp do kominka i reszty rur. Po uruchomieniu wyszedł pierwszy błąd - bynajmniej nie związany z samą instalacją ...
Strona 1 z 10