dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik budowy - "Manuela"

    17.02.2005 Mamy już prawie skończone ocieplenie poddasza. Brakuje tylko kawałka stelaża i wełny nad frontową lukarną. Tak na prawdę to ten brakujący kawałek byłby już wczoraj gdyby nie lekka zmiana planów polegająca na mojej decyzji o wykonaniu przez ekipę stryszku. Mimo, że o sprawie wspominałem już wiele razy, szef ekipy ociepleniowców nie biorą tego do siebie (bo oficjalnie mu tego nie zaproponowałem) uważał, że on robi tylko ocieplenie, a ten stryszek to jakaś odległa ...
  2. Praktyczny dziennik AgnesK

    Od kilku dni nasze życie sprowadza się do pakowania, wywożenia, decydowania z czego możemy jeszcze zrezygnować (jutro rano osiągniemy absolutne minimu socjalne :wink: ). Już nawet przestało mnie razić wieczorne picie wina ze szklanek.. :roll: Ale za to co wieczór funduję sobie dłuuuuuuugalaśną, pachnącą kąpiel - od soboty nie będzie już tak dobrze :wink:
    Sprawy techniczne dogadane z mistrzem ("jakby co" mamy się nie martwić oni sobie poradzą :D - tydzień ...
  3. Dziennik andrzejki.

    Mapa do celów projektowych gotowa!!!
    :P :P :P
    Powiem szczerze, że myślałam, że będzie jakoś inaczej wyglądać. Jest to zwykła kserówka- tak mi sie wydaje- :wink: z pieczątkami geodety i starostwa.
    Moze marudzę ale inaczej ją sobie wyobrażałam. :wink: :P
    Ale są i dobra rzeczy na tej mapce. :D
    Przy samej działce mam wszystkie media a więc wodociąg, kanalizację i nawet linię telefoniczną. Choć z tym jednym powinno być może łatwiej. ...
  4. Praktyczny dziennik AgnesK

    A teraz proszę wycieczki udajemy się na poddasze, do garderoby. Oczom naszym ukazuje się przysypane śniegiem okno połaciowe i ocieplenie (pierwsza warstwa 15 cm).



    A reszta zdjęć będzie pewnikiem za jakieś półtora tygodnia może, już ze wstawionymi oknami. :D
  5. Praktyczny dziennik AgnesK

    A oto Miss-stalowa :wink: (no trochę mijam się z prawdą :wink: ).
    Tak prezentowały się dwa dni temu zwisające ze stropu rury dgp (po prawej otwarta kuchnia, po lewej wyjście z wiatrołapu).

Strona 1 z 3