dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik sieprawski

    Witam!
    Właśnie minęła północ, jest 17 luty 2007. Za nieco więcej niż 36 godzin staniemy się właścicielami działki w Sieprawiu koło Krakowa. No, a potem, z początku ospale ruszamy w stronę naszego domu. Ciekawe czy tam dojedziemy? Po drodze tak wiele rzeczy do zrobienia. Dobrze, że sobie trgo nie wyobrażam bo chyba bym zrezygnował. Ale myślę sobie: po kolei krok za krokiem. Myślę o sprawach najbliższych - jak zrobię/załatwię idziemy dalej. Ale dość tego rozterkowego ...
  2. Dziennik Marty i Dawida (CODZIENNY)

    Udalo sie nam dogadac z sasiadami 8)
    W srode mielismy "spotkanie sasiedzkie" i odbylo sie w milej i zgodnej atmosferze, jednak zeby nie zapeszac NIC nie pisalam :wink:

    Wczoraj Wojtek (przyszly sasiad z naprzeciwka) przegarnal droge (m.in. usunal czesc ogrodzenia sasiada, ktore bylo do rozbiorki) a dzisiaj wykopal i czesciowo ulozyl rure na wode i drenaz :D

    W poniedzialek musimy skoczyc do gminy i "pokazac" projekt przylacza wody - mam ...
  3. Z mieszkanka do domu

    zdjęcie wklejone, teraz mogę zabrać się za opisywanie piątku:

    1. już na 9:00 byłam umówiona z gościem który robił nam badania warstw gruntu w poszukiwaniu warstwy wodonośnej (już na 9, ponieważ zazwyczaj moje dziecko śpi do 9:30 ;) i musiałam go wyciągać z łóżka przed 8 - i zawozić do przedszkola wyjątkowo wcześnie)
    Metoda badań bardzo nas zaciekawiła - a trafiliśmy na nią przez przypadek - taką proponował facet od wiercenia studni - zanim w ogóle złoży ...
  4. Dziennik budowy - Domek Doodków

    15 lutego 2007

    Trwa analiza kosztów instalacji ponadstandardowej... otrzymaliśmy wycenę na wentylację mechaniczną nawiewno-wywiewna z GWC. Oferta odnosi się do naszych planów odnośnie ogrzewania domu gazem i zamontowania elektrycznej kuchenki. Bardzo podoba mi się to, że przedstawiono nam 3 warianty rozróżniające standard instalacji. Oto koszty (cena z montażem):
    Wariant 1. System COMFOCONTROL (regulacja - panel dotykowy) - 20 150,00 + 7%VAT
    Wariant 2. ...
  5. Z mieszkanka do domu

    w piątek, tzn wczoraj bardzo dużo się wydarzyło więc pewnie zajmie mi to trochę czasu zanim wszystko tu opiszę - ale będę się starać :)
    Najpierw zdjęcia z naszej działeczki aktualnie:

    ten strumyk to rów o którym pisałam wcześniej, wszystkie zdjęcia robione z jednego miejsca, to po prawej na dole to widok na naszą działkę od rowu - w oddali widać samochód - tak dla orientacji nasza działka kończy się w ...
Strona 1 z 4