dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Pamiętnik mojej mamy

    Wreszcie pogoda stabilizuje się, zaczynamy izolować. Najpierw całość smarujemy grubą warstwą izoplastu, następnie na zewnątzr zakładamy folię kubełkową a od środka folię budowlaną, którą łączymy z folią kubełkową. Wszystkie łączenia dodatkowo smarujemy izoplastem. Możemy zasypywać. Biorę urlop i z różnymi znajomymi przez 3 dni zasypujemy fundamenty. M. pomaga dopiero po pracy. Przerzuciłam tyle piasku, że szwagierki stwierdziły "Pierwsze miejsce w zawodach kulturystycznych ...
  2. Pamiętnik mojej mamy

    16.09 Dzisiaj wykonano "szałowanie" M. pomagali koledzy: Piotr i Bogdan. Praca szła sprawnie, do szybszej pracy dopingowała też pogoda, która od soboty wyraźnie się popsuła i deszcz dosłownie wisiał "na włosku". Jutro następne betonowanie

    Na wieniec robimy szalunek z desek. Deski kupuję jednakowej 20 cm szerokości, bardzo to ułatwia pracę. W jednej ze ścian fundamentowych od strony kuchni wstawiamy kawałek grubej rury przez którą będzie poprowadzona rura ...
  3. Tabaluga i pistacje- dziennik budowy i nie tylko...

    Zapomniałam wczoraj dodać, że temu miłemu panu, który załatwił mi pustaki, zostawiłam do wyceny projekt dachu. Zasugerował mi dachówkę cementową euronitu- sam taką ma u siebie i bardzo chwali. Właściwie wcześniej planowaliśmy gont, ale nam odradzano, tym bardziej, że jedna strona dachu będzie od północy.
    Bardzo jestem ciekawa, ile może kosztować mój daszek- całe 189 m2.
    Napiszę, jak będzie mi coś wiadomo.
    pa, pa :P
  4. Dziennik Budowy C33 - Rozwa?ny i Romantyczka

    Ponieważ już trochę ochłonęłam,mogę napisać ( w miarę spokojnie) że dzwoniłam do Energi w Gdańsku,gdzie uzyskałam informację ze przetarg już się odbył.ALE DOPIERO ZA MIESIĄC MOGĘ UZYSKAĆ INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE TZN.KTO BĘDZIE PROJEKTOWAŁ I DO KIEDY NASZE PRZYŁĄCZENIE ENERGETYCZNE. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
    TYLE BĘDZIE TRWAŁO PRZEJŚCIE TYCH TAJNYCH DANYCH PRZEZ KOMISJĘ(NIEWIADOMO JAKĄ) I PODPISANIE ICH PRZEZ DYREKCJĘ.
    DLA ZAINTERESOWANYCH PODAJĘ STRONĘ Z PRAWEM ENERGETYCZNYM ...
  5. Marzenia do spełnienia - czyli dziennikWioli

    Na poczatek kilka zdjęć, bo dawno ich nie było :D

    Drzwi !!! Pierwsze drzwi do domu. Prawda, ze ładne ? Są one co prawda tymczasowe, ale troszkę posłużą, bo pomyślałam, że lepiej, by tynkarze takie drzwi upiep... niz ładne docelowe drewniane.
    A więc drzwi :


    Elektryka się prawie zrobiła. Oto kilka wewnętrznych zdjęć z kabelkami.

    Najpierw nasza sypialnia
    ...
Strona 2 z 3