dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Sobota pracująca

    - 17-03-2012 - 21:25 (Wyprawa po marzenia czyli Manika i Łukasz budują swoje gniazdko)
    Dziś pogoda była piękna ehhhh ptaszki ćwierkały, słońce świeciło po protu RAJ. Już sobie wyobrażałam jak to za rok o tej porze będę siedziała na tarasie z kawką i książką w ręku ohhhh... No niestety koniec wzdychania. Trzeba było popracować. Mamy jeszcze niecałe dwa tygodnie na to by z domu wynieść wszystkie pozostałe pustaki a w sumie nasza ekipa zostawiła w różnych pokojach z trzy palety i choć za robotę ich cenię za to chciałabym udusić i oby mnie nie spotkali ...
  2. Ulica :)

  3. porządki na działce

    Nareszcie pogoda dopisała i w tym tygodniu można było wziąść się za porządki na działce powycinaliśmy parę krzakorów i wywieżliśmy trochę kamieni, które nie wiem skąd tam się wzięły. Teraz to już przynajmniej widać, że coś zaczęło się dziać i od razu przjemniejszy widok się zrobił Mam nadzieję że po świętach zaczniemy robić ogrodzenie, bo chyba na nie, nie trzeba mieć pozwolenia co???
    Wczoraj również spotkałam się z naszą babką od projektu, ...
  4. dobre i złe wieści

    Schody cd.

    Wczoraj mieliśmy spotkanie z nowymi wykonawcami schodów. Po tym jak wspomniałam, że myślimy o siatce Mevaco, Panowie ściągnęli od razu próbkę siatki z katalogiem i mogliśmy obejrzeć ją na żywo. Siatka nie robi niestety takiego wrażenia lekkości, jak widać na zdjęciach. Po drugie, są jednak wyczuwalne ostre zakończenia i w takiej formie nie da się siatki zamontować. Nawet farba nie załagodzi tego. Konieczne byłoby zatem piaskowanie, które może usunąć ...
  5. piękny październik 2011 (Home sweet home... czyli nasz Ptyś)

    w październiku zeszłego roku tj.2011 pogoda była super jak latem, jedni inwestorzy jadą na holiday żeby wypocząć od budowy i nabrać sił, a drudzy przyjeżdżają na budowę nawet w niedzielę, żeby napić się kawki i też mieć radochę my oczywiście należymy do tych drugich