dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Uwaga - filolodzy budują dom !!!

    Byłbym zapomniał - dzisiaj ok godziny 10.00 czasu środkowoeuropejskiego we wtyczce w garażu pojawił się prąd.
    Teraz nic nie stoi na przeszkodzie, żeby z podniesionym czołem móc zapraszać do podziwiania budowy oraz biegnącej w oddali autostrady przy kubku kawy bez mleka i cukru.

    Yes, yes, yes.
  2. Nasza DIUNA III - dom GLOWACA

    osie budynku wyznaczone:)
    pierwsza budowla to zadaszenie na piłę i reszte warsztatu roboczego.
    Panowie (2+1) zaczeli kopać pod ławy.
    dziś się też poznał Pan Adam (Wykonawca) z Panem Tadeuszem (Kierbud).
    współpraca chyba będzie ok...

    zebrałem 120 litrowy worek starych śmieci ...
    tablica jutro zawiśnie na prowizorce (najprawdopodobniej)
    trzeba będzie rozwalić część ogorodzenia - dwa przęsła konkretnie. Powód jest prosty ...
  3. Uwaga - filolodzy budują dom !!!

    Wczoraj, korzystając z niepogody Rodzinny Inspektorat Nadzoru Budowlanego postanowił sprawdzić, czy dobrze prowadzę inwestycję.

    Najważniejsza była ocena warunków gruntowych ...



    po którym komisja postanowiła zezwolić na sfotografowanie z inwestorem zastepczym.

    ...
  4. Dziennik Ged'a

    CZTERY PUSZKI PIANY EKSPLODOWAŁY W NASZEJ KUCHNI - PEŁNE PUSZKI ! Poprosiłem małżonkę o podgrzanie piany, wcześniej robiłem to sam, gotowałem garnek wody gasiłem gaz, wstawiałem puszki, ciepła piana lepiej się rozpręża. Ona zrobiła to tak jak gotuje się słoiki z kompotami, garnek na gaz, do garnka szmatka, trochę wody ... czy ktoś może sobie wyobrazić co teraz jest w kuchni :D
  5. Wombaty2 budują Zgrabny z przedsionkiem :-)

    Dziś kolejna runda po składach budowlanych :-) W Sochaczewie wycenili nam materiały na dach na 21 000, bez robocizny. 6 000 różnicy w porównaniu z poprzednią wyceną. Hm... i gdzie tu podstęp? cena m2 blachy jest taka sama, skąd więc taka oszczędność?
Strona 1 z 17