dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Kryptonim W-49.12

    Odcinek 1 czyli Zielony Inwestor się śpieszy.

    Chyba trzeba zacząć dziennik budowy. Działka już kupiona, projekt kupiony, leży u architekta do adaptacji, ekipę powoli nagrywamy ... Więc chcemy czy nie chcemy, chyba nasz domek w końcu postawimy! A tak na poważnie
    to bardzo chcemy i potrzebujemy.
    Z naszym domem to historia trochę "na bakier". Nagle zapadła decyzja, że budujemy się. Moja wizja budowy domu i wizja mojego męża bardzo się różniły. ...
  2. Vis a Vis C126 - budujemy z Keramzyt Projekt

    Wczoraj podpisaliśmy umowę. Firma Keramzyt - Projekt z Warszawy wybuduje nasz nowy dom :)

    Ustalanie szczegółów, technicznych i finansowych, zabrało nam duuużo czasu ale chyba wszystko (a przynajmniej tak się nam wydaje) wyjaśniliśmy i może dzięki temu w niedalekiej przyszłości nie będzie nieporozumień w czasie budowy.

    Startujemy w połowie kwietnia a początek września mamy już powitać w nowym miejscu. Cztery i pół miesiąca na zbudowanie domu ...
  3. Dziennik budowy RENI

    Jest koniec roku, Sylwestra 2006/2007 spędzamy w domu....we czworo. Młodym nie wyszły sylwestrowe plany, syn troche marudzi, ale czarnowłosa jest w dobrym nastroju, przed pólnoca wychodzą na miasto spotkac sie ze znajomymi.
    Lubie byc w domu, oglądam kolorowe czasopisma i buszuje w internecie.

    W styczniu zaczynam czuć niepokój, powinnam juz rezerwowac terminy, powinnam mieć "umeblowane" wszystkie pomieszczenia. Pewnego dnia zaglądam przypadkiem do kominków ...
  4. LIWIA - dziennik budowy

    Teraz z kompletnie innej, niebudowlanej bajki.
    Jak już kiedyś wspominałam, czasami w celu poprawienia sobie nastroju buszuję po stronkach
    i szukam ciekawych, może dziwnych rzeczy...
    :) ... to mi troszkę pomaga :) ...
    A biorąc pod uwagę naszą obecną sytuację :( :( :( ...

    Fajne te kanapki, foteliki, lampeczki...



    ...
  5. Dziennik MES

    Styropian wymieniony. Różnicę nawet ja widzę. :D :D :D
    Na podłogach wyłożony FS100, przez chwilę bałem się, że zabraknie ale tym razem dobrze było policzone. Nie tak jak z podbitką. :evil: Zabrakło, i jak pojechałem do tartaku to okazało się, że 12mm nie ma, jest tylko 14 mm. Podobno 12stka się nie opłaca. Nawet wiem dlaczego. Kupowałem ją za 17PLN, jak pamiętam, a 14 jest po 26 PLN.
    Z dobrych informacji to podłączyliśmy się do sieci kanalizy. Drogie ...
Strona 1 z 7