dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Elewacja została jeszcze raz pomalowana

    - 17-04-2012 - 22:53 (Szkieletowy bliźniak we Wrocławiu (połówka z płaskim dachem))
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Obraz 027.jpg
Wyświetleń:	260
Rozmiar:	89,4 KB
ID:	111870
    Tak, żeby odreagować niedawno pokazywane zacieki po ulewnych deszczach, chwilę o elewacji. Dodatkowa warstwa lazuru teak spowodowała, że elewacja ściemniała. Chyba bardziej podobała mi się w poprzednim odcieniu.
  2. 4. Tydzień Budowy

    15.04.2012

    „Wow” to najczęściej wymawiane przeze mnie słowo dzisiaj.

    Pojechaliśmy na działkę sprawdzić czy coś się ruszyło. Telefonu od szefa ekipy nie było, więc założyłym, że nie zaczeli. Ale pogoda piękna, Bartek płyty jeszcze nie widział i tak, w formie spaceru, pojechaliśmy.
    Na działce naszym oczom ukazały się kompletne mury zewnętrzne parteru. Panowie zgodnie z planem weszli w piątek i w ciągu jednego dnia postawili ściany. ...

    Updated 22-04-2012 at 09:56 by Da_Lena

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. Łazienka ze skosem od F.5 moj 1 blog :)

    13 kwietnia notabene piątek startujemy z górną łazienką.
    Załozenia to
    - ciut drewna na posadzce
    - kolory bezowe i brązowe
    wzorujemy sie na łazience znajomego gdzie projekt wykonaywła firma z Krakowa.
    Po kilku telefonach i uzgodnieniach z krakowskimi projektantami mamy zamierzoną wizję i przy tym pozostajemy.



    ...
  4. Sobotnie prace

    2012.04.14, Sobota (2 tydzień budowy)

    Plany były ambitne na sobotę: drenaż plus zakopanie rury do ggwc i może inne drobne.
    Niestety druga pozycja nie wyszła bo nie udało się zorganizować koparkowego (ale nic się wielkiego nie dzieje, innym razem tez można to zrobić - chcę być bezwzględnie osobiście przy tym więc możliwe, że do następnej soboty poczekamy).

    Ale wróćmy co się działo, a troszkę udało się zrobić.
    Deszczyk od czasu do czasu ...
  5. trzy, dwa, jeden....ZERO :)

    Trochę to trwało, ale w końcu jest... piękne, wypieszczone, gładziutkie...




    Zwieńczone takim oto "bukietem"

Strona 1 z 4