dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik Martki

    Nie byłam dziś na budowie.
    Za to MS był.

    MS mnie straszy. Kazał siezapewnić, że dachówki, które przyjadą w piąek będa dokładnie takie jak te, które dałam im do rozmierzenia. Co do milimetra.
    Bo zdarza sie ponoć, że są różne (inna tasma produkcyjna czy dostawa), a oni ołacą dach i będą potem musieli wszystko zrywać.
    Skąd ja mam wiedzieć czy będą identyczne. MS buduje 15 lat w okolicach Wawy, widział coś takiego raz.
    I nastraszył ...
  2. dziennik kasi i katarka

    17 maj 2005

    tak właściwie to który dzisiaj jest? 17 napisałem, ale pewien nie jestem, bo jakoś rachubę straciłem. Ale za to wszystkie dziury pod słupki już są gotowe. Cieszy mnie to niezmiernie, bo trochę mi się znudziło już to rycie w ziemi. A wykopałem nawet dużą dziurę pod kibelek. ;) I na razie wystarczy. Wszystko już ładnie sznureczkami wyznaczone i gotowe do stawiania słupków. Co też odbędzie się jutro. Z rana mają przywieźć beton (suchy), my przywozimy ...
  3. dziennik Żaby

    O 19.00 przyjechaliśmy na plac budowy. Parę minut póżniej geodeci ze sprzętem. Postanowiliśmy jeszcze raz sprawdzić granice działki. Udaliśmy się do sąsiada w celu pomiarów. Żona sąsiada wpuściła nas z uśmiechem na twarzy na swoją posesję, twierdząc, że męża nie ma w domu. Po pomiarach mieliśmy już pewność, że płot przesunięty jest w jednym punkcie o ok. 1m od prawidłowego położenia, co na całej długości daje ok. 25 m.kw straty dla nas. Po chwili wychodzi ON-sąsiad ...
  4. Od "gwiazd" do Prymulek !!!

    Dzisiaj zalaliśmy ławy :)
    Beton zamówiony na 8 rano, tradycyjnie opoźniony bo pan myślał że odwołamy bo pada - jak będziemy czekac na poprawę pogody to nigdy nie zaczniemy. :-?
    Dziwnie wozili ten beton ale cóż :roll: Zamówliśmy 15 metrów więc przywiezli najpierw 5 metrów potem 9 więc 1 metra zabrakło :roll: i musieli dowieźć z tej racji pompa pracowała ponad godzinę. Zapłaciliśmy jednak za 15 metrów betonu i 1 godzinę pracy pompy :)
    Wyniosło nas to 4150 zł Beton B 20. ...
  5. Emanuela II Tadka, Beaty, Wiktorii i Kasi - dziennik budowy

    17 maja 2005
    No i dzisiaj też nie było po co jechać na działkę. Cały czas prawie siąpiło, a chwilami nawet lało, czyli pracy praktycznie nie było.
    Tak jak pisałem wczoraj spotkałem się dzisiaj z panem od instalacji. Niestety, oferta dotycząca wykonania wszystkich instalacji poza istalacją elektryczną (materiał z robocizną) będzie gotowa dopiero na koniec tygodnia.
    Dzisiaj także otrzymaliśmy wycenę na zbrojenie na cały strop + wieńce (na ścianie nośnej ...
Strona 1 z 5