dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Nasza Iskierka :)

    17.05.2007
    Uff, wreszcie udało mi się usiąść do dziennika ;) Wczoraj całe popołudnie spędziłem w autku i wieczorem nadawałem się tylko do tego, żeby iść spać :) Na budowie spędziłem może z 10 minut i nie miałem czasu na fotki... A co się zmieniło od ostatniego wpisu? Nad całym domem jest już strop :D Jutro tylko szalowanie i zbrojenie niektórych fragmentów oraz akcja balkon a w poniedziałek będzie się lał beton :) Na początku tygodnia musimy też jechać wybrać ...
  2. Vis a Vis C126 - budujemy z Keramzyt Projekt

    Liczyliśmy na szybkie działania pana Jarka ale nie spodziewaliśmy się, że będą tak szybkie. Zadzwonił dziś rano i powiedział że zalewamy! :)

    Prace szły sprawnie i szybko - po dniu cieżkiej pracy nasz fundament Legalett jest gotowy :) Kolejny etap to ściany Praefa. Czekamy na dobre wiadomości o szybkim terminie montażu...



    ...
  3. Dziennik domku we frezjach

    Dzisiaj nastąpiło wprowadzenie wody do domu :lol: rozprowadzenie kanalizacji, wyprowadzenie rur od pompy ciepła na zewnątrz, wlot powietrza do kominka, przygotowanie wyprowadzeń pod elektrykę :lol:
  4. Moje zapiski z budowy - dominikams

    Kilka zdjęć:

    Panowie przy tynkowaniu:



    Domek tak wygląda od frontu:



    I z boku:



    A tu luksfery nad wejściem - został jeszcze wąski pasek pod luksferami do otynkowania.

    ...
  5. sasquotch-e budują

    Jednak tak źle nie ma działeczka wyrównana ogłoszenia zdjęte :)


    teraz tylko usunięcie humusu/wierzchniówki czy jak to sie tam...

    i haratamy wykopki 8)
Strona 1 z 10