dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Świerkowisko Marzeny i Rafała

    Większość tynków już spadła. Jutro wywózka tego co spadłó na podłogi.
    A wczoraj zabrałem się za posadzkę w starej łazience... - nowej kuchni...







    ...
  2. Dom Kasi i Mata...

    Ogrodu wciąż nie ruszyłam. Dziś miałam nawet sen o sadzeniu maciejek i marchewki (na Boga w jednej grządce!). To "wypieranie" tematyki ogrodowej zaczyna mnie psychicznie dowalać :) Muszę się za to zabrać.

    Mamy zgryz z płytkami do kuchni. Jakiś czas temu wybór padł na La Faenza Amazonia

    Ale teraz jakoś znowu nie do końca nam się to składa w kuchenna całość. Blaty ...
  3. Jankowo

    Dawno nie pokazywałam naszych ulubieńców. Najbardziej dumna jestem z tego jak zmienił się Rufus. Ten zabiedzony, płochliwy, biegający zawsze z podkulonym ogonem psiak po prostu rozkwitł :D Ma teraz piekną kędzierzawą sierść, na spacerze ogon niczym flaga dumnie uniesiony :lol: i zrobił się z niego niesamowity pieszczoch. Reszta towarzystwa jest oczywiście bardzo zazdrosna :wink:

    ...
  4. Nasz domek

    Nadal czekamy na pozwolenie na budowę - na razie minęły 3 tygodnie, więc myślę że przynajmniej jeszcze raz tyle będziemy czekać, a w międzyczasie, żeby nam się za bardzo nie nudziło, wydajemy pieniążki:( m. in. położyliśmy rury kanalizacyjne i jutro mają przyjechać z wodociągów, aby zrobić wcinkę do studzienki sąsiadów i zaślepić naszą studzienkę.
  5. Jankowo

    Zielono mi również w domu :wink: Gdzie kończy się dom, a zaczyna ogród???



    Zdjęcia trochę ciemne, bo o dziwo padał deszcz, znowu :roll: ... Na szczęście nawet ...
Strona 11 z 15