dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Nasz Domek - GL 231 Tosiek

    Witam po barrrdzo długiej przerwie.

    U nas nas na budowie po zimowym przestoju prace ruszyły.
    Zimą udało nam się zainstalować okna, podłączyć do prądu (a jak zapewne osoby budujące się wiedzą, że łatwo nie jest).Mamy już zatem instalacje elektryczną i własne samodzielne światełko.
    Mamy już również wodę -podłączyliśmy się w kwietniu. Od kwietnia również mamy już tynki. W maju hydraulik skończył instalacje wodnokanalizacyjną przygotował ...
  2. Nefer - JAZDA PO BANDZIE. Teściowej Dedykuję :)

    Się przypomnę :)

    Konwój numer 2 na Ścianę Wschodnią.

    Skład : Neferka i Kruelcia

    Start : piątek, 19.06 godz. 12.00 Pl. Wilsona , parking przy banku (obok kina Wisła vis a vis parku)
    Tam można przywieźć prezenty dla dzieciaków.

    ALBO - jak komu wygodniej - w czwartek 18.06. na budowę do mnie od godz. 17.30 jestem i czekam na darczyńców.[/quote]

    ALBO jutro do godz. 16.30 u mnie w biurze.

    Adresy dostępne ...
  3. Nefer - JAZDA PO BANDZIE. Teściowej Dedykuję :)

    Się przypomnę :)

    Konwój numer 2 na Ścianę Wschodnią.

    Skład : Neferka i Kruelcia

    Start : piątek, 19.06 godz. 12.00 Pl. Wilsona , parking przy banku (obok kina Wisła vis a vis parku)
    Tam można przywieźć prezenty dla dzieciaków.

    ALBO - jak komu wygodniej - w czwartek 18.06. na budowę do mnie od godz. 17.30 jestem i czekam na darczyńców.[/quote]

    ALBO jutro do godz. 16.30 u mnie w biurze.

    Adresy dostępne ...
  4. Dziennik budowy Magdy i Maćka (N.Prażmów)

    Od dwóch tygodni mamy dach.

    Z materiałem na pokrycie dachu mieliśmy trochę jazdy.
    Po pierwsze w ostatniej chwili zmieniliśmy koncepcję na pokrycie, po drugie firmę do krycia w zasadzie też znaleźliśmy na 2 tygodnie przed rozpoczęciem prac. Całe szczęście, że obecnie nie ma na rynku problemów z dostępnością ekip i materiałów.

    W projekcie mamy wpisaną blachodachówkę. Mieliśmy taką wypatrzoną, która w tamtym czasie nam się podobała ...
  5. Kaniorki budują dom z bala :) ...komentarze tutaj !!!

    Plusy to położony już chodnik wzdłuż działki, oświetlenie ulicy, do centrum tylko 5 km a jednak spokój, cisza, lasek brzozowy opodal....
    Ponadto okazało sie, że wybrany przez nas projekt L-34 jest idealny do zrealizowania na naszej dzialce z uwagi na strony świata. Taras bedzie wychodził na południe itd...
    Zdecydowalismy się wiec ostatecznie na projekt L-34 i zakupiliśmy go u Iwanka.
    .....chociaż nadal żal mi bylo, że nie budujemy naszego pierwszego projektu L-77 :(
Strona 6 z 15