dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Lekko pokręcona droga do Uroczyska

    Po takiej burzy myśli nadszedł kolejny etap - rozglądanie się za elementem podstawowym , czyli działką. No i tutaj pierwsze schody, bo i owszem, działki w okolicach naszej Perły Bałtyku bywają, ale ceny!!!
    Gminne grunty (w miarę jeszcze tanie) rozpłynęły się jak mgła poranna, prywatne i owszem występują tylko że po pierwsze wcale nie w nadmiarze, a po drugie to ceny z nóg zwalają. Trochę mi więc mina zrzedła, ale tylko chwilowo. Rozpoczęła się akcja rozpytywania ...
  2. Dziennik Ew-ka

    Róże

    W kwietniu na allegro zamowilam róże angielskie ....oto jedna z nich w pełnej krasie ( niestety nie mam jej nazwy ) Przeslicznie ....co tam ....przepięknie pachnie ,jak olejek różany :lol: Czekam na inne okazy jak zakwitną
    tu było zdjecie ,ale serwer sie zbiesił :-?
  3. Nasza Iskierka :)

    17.06.2007
    Dawno nic nie pisałem, ponieważ mam trochę nauki do obrony 20.06 ;) Zdjęć też nie mam kiedy zrobić :( Zresztą aktualnie prace trochę zwolniły. W tej chwili taras czeka na zasypanie i wylanie płyty (schodki już są), wejście na dobre ruszy jutro, schody w środku powoli powstają. Mam przeczucie, że w piątek będzie już wszystko gotowe i rozstaniemy się z murarzami. W dalszym ciągu czekamy na blacharza, jednak po cichu liczymy na to, że pojawi sie najwcześniej ...
  4. A przy domu będą bzy .....

    Dzisiaj koło południa wyskoczyliśmy na działkę ,żeby zobaczyć czy jakimi dzikimi bambusami nie zarosła, ale nieeeee..... :D
    Tylko chmurki na niebie sobie wedrowały
    Nasz domek to będzie coś takiego jak ten pod chmurką


    Dnia chmurki ciąg dalszy


    Oczywiście po obejrzeniu działki na której jeszcze nic ...
  5. Dziennik mag - Irysek.

    Z tymi parapetami to faktycznie jest duuuuuzy problem. Na forum muratora zapytalam kilka osob, ktore maja podobne parapety do moich ile wystaja ich parapety, i wszystkie te osoby odpowiedzialy 5-6 cm juz po otynkowaniu. A u mnie tyle nawet nie wystaja przed tynkowaniem :evil: :evil: :evil: .
    Wiec wiem juz na pewno, ze czeka mnie wymiana :cry: . Jutro ide do faceta, ktory mi je zakladal i mierzyl jednoczesnie na rozmowe, zobaczymy co on na to wszystko powie madrala.
    Woda i centralne ...
Strona 1 z 6