dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. "Bolero" Ani i Grzegorza

    Dzisiaj przyszła kolej na słupy. Zrezygnowaliśmy z okrągłych na rzecz wymurowanych z cegły silikatowej. Słupy w projekcie mamy trzy. Dwa podtrzymujące balkon nad schodami od strony frontowej. trzeci, grubszy, nad tarasem ma podtrzymywać strop nad parterem, na którym ma być pokój. W skrócie - słup podtrzymywać ma pokój. W związku z tym w mojej głowie zrodziło się pytanie jak odizolować termicznie strop od słupa, by w przyszłości nie pojawiła się tam mokra plama. Widziałam ...
  2. Praktyczny dziennik AgnesK

    A jak góry dzisiaj było widać.... mówię Wam.. rewelacja...

    A i jeszcze jedno: sąsiadów przyszłych mamy rewelacyjnych. Żar lał się z nieba a oni nalali glizdeczce wody do miski, w której mała się pluskała, siedzieliśmy u nich w ogrodzie w cieniu (tzn ja z Glizdeczką a mężuś kochany nadzorował kopanie :wink: ) i jedliśmy i ..hm... piliśmy... :wink: . Złoci ludzie. :D :D
  3. Praktyczny dziennik AgnesK

    Gdy przyjechaliśmy o 16 na działeczkę pan koparkowo-spychaczony już działał. Skończył po 19. Gdyby tak mieli to robić ludzie, to by im pewnie z dwa tygodnie zajęło... Strrasznie dużo kamieni. Koparka nie raz stawała dęba niemal :roll: Ale grill z tych kamieni byłby rewelacyjny..a jaki skalniaczek..miodzio...
    Pan Krzysztof powiedział, że grunt jest rewelacyjny. Tak więc mamy ściągnięty humus i wykopy pod fundamety!!! Dalsze prace ruszają w poniedziałek.
    Zdjęcia ...
  4. Praktyczny dziennik AgnesK

    Ta kiepska jakośc zdjęć nie dawała mi spokoju i... chyba cos wymyśliłam :D No zobaczmy: (znowu SL-ka)

  5. Dziennik budowy kotła c.o. na paliwo stałe.

    Zostałem zachęcony do zbudowania kotła c.o. na paliwo stałe, na forum Muratora. A więc do dzieła! Gorąco zapraszam forumowiczów do wspólnej pracy. Może wspólnymi siłami zbudujemy urządzenie grzewcze naszych marzeń?
    Moim marzeniem jest to, aby forumowicz będąc w sklepie sam mógł podjąć decyzję, że właśnie ten, a nie inny kocioł c.o. jest dobry. Reklamą nie ogrzejemy swojego domku, tylko solidnie wykonanym kotłem. Nie wygląd zewnętrzny jest ważny. Najważniejsze ...
Strona 1 z 2